"Przepisy na szczęście" - konkurs - KUKBUK

„Przepisy na szczęście” – konkurs

Maia Sobczak w swojej nowej książce „Przepisy na szczęście” zapewnia, że podróż w poszukiwaniu szczęścia zaczyna się od tej w głąb siebie, a siła tkwi w prostocie.

Tekst: redakcja
Zdjęcia: materiały promocyjne

kukbuk konkurs przepisy na szczescie

Po sukcesie wydawniczym „Qmam kaszę” autorka bloga o tej samej nazwie postanowiła po raz kolejny podzielić się z szerszą publiką swoimi pomysłami na roślinne dania. Przepisy okraszone są przemyśleniami i wspomnieniami z dalekich podróży, które inspirują autorkę w życiu, jak i w kuchni, a fotografie przywodzą na myśl azjatyckie ulice i pełne przypraw targowiska.

Książka podzielona jest na trzy kategorie odpowiadające siłom natury, mamy więc przepisy inspirowane ogniem (smażone), powietrzem (pieczone i suszone) oraz wodą (lekkostrawne i nawilżające). W książce znajdziemy między innymi przepisy na pesto z liści rzodkiewki, ryżowe congee w sosie orzechowym czy kładzione kluchy z miso. Ponadto Maia Sobczak oprowadza czytelnika po produktach z całego świata, które warto mieć w swojej spiżarni i tłumaczy, jak jedzeniem możemy wpływać na swoje samopoczucie. Dzięki niej dowiemy się, jak wesprzeć odporność szotem z kurkumy i usunąć z organizmu metale ciężkie za pomocą chutney z kolendry.

W „Przepisach na szczęście” znajdziemy kilkadziesiąt dań, które kojarzą się Mai Sobczak ze szczęśliwym życiem. Mamy dla was pięć egzemplarzy tej książki i aby je zdobyć, wystarczy w kilku zdaniach napisać nam, jakie danie przynosi wam najwięcej szczęścia. Odpowiedzi nadsyłajcie na adres konkurs@kukbuk.com.pl. Czekamy na nie do 14 marca, a zwycięzców ogłosimy kolejnego dnia. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

kukbuk konkurs maia sobczak

© KUKBUK 2018