Premiera nowej Jadłonomii! - KUKBUK

Premiera nowej Jadłonomii!

Marta Dymek znów udowadnia, że w kuchni wegańskiej niemożliwe nie istnieje.

Tekst i zdjęcia: materiały promocyjne

marta dymek jadlonomia kukbuk

Nareszcie! Po 3 latach Marta Dymek, autorka bloga Jadłonomia, wraca z długo wyczekiwaną, kolejną książką. Z tej okazji już w najbliższą środę odbędzie się całkiem wyjątkowe spotkanie premierowe poświęcone Nowej Jadłonomii, które poprowadzi Dorota Masłowska!

Nowa Jadłonomia to książka pełna wegańskich przepisów inspirowanych kuchniami całego świata. W roli głównej występują polskie, sezonowe warzywa w zupełnie nowej odsłonie. Bulwa selera po chińsku? Węgierski gulasz z papryk i boczniaków? Turecka zupa soczewicowa? Mizeria po koreańsku? To tylko kilka dań na zebranie sił przed wielką, roślinną podróżą!

O Nowej Jadłonomii z autorką porozmawia Dorota Masłowska. Może rozmowa będzie dotyczyć przepisów, może historii tej książki, może kulisów jej powstawania, a może tego, co w dzisiejszym świecie oznacza rezygnacja z mięsa. Tego jeszcze nie wiadomo, wszystko okaże się w trakcie spotkania.

Spotkanie odbędzie się w budynku Herbaciarni w Łazienkach Królewskich (wejście od strony Alei Ujazdowskich, obok bramy Ogrodu Botanicznego) już w najbliższą środę 10 maja o godzinie 18:00.

Droga do Herbaciarni będzie oznaczona, więc traficie tam z łatwością. A gdy już będziecie na miejscu będziecie mogli zadawać pytania, kupić egzemplarz książki, zdobyć dedykację oraz posłuchać rozmowy leżąc na leżaku pod parasolem.

Do zobaczenia!


© KUKBUK 2018