Najlepsze przepisy najlepszych restauracji - konkurs - KUKBUK

Najlepsze przepisy najlepszych restauracji – konkurs

Festiwalu Restaurant Week nikomu nie trzeba przedstawiać. Właśnie wyszła książka z najlepszymi przepisami z festiwalowych restauracji!
restaurant week konkurs kukbuk

To książka, jakiej jeszcze nie było – zawiera 39 życiorysów najlepszych restauratorów, prawie 100 przepisów, z których są najbardziej dumni i ponad 250 apetycznych zdjęć. Prowadząc za zamknięte do tej pory drzwi, ujawnia sekrety kucharzy, pokazuje ich pasję i talent, a także ogrom ciężkiej pracy, jaką codziennie wykonują w kuchni. Wstęp do publikacji napisał krytyk kulinarny i nasz felietonista Maciej Nowak.

Książka „Najlepsze PRZEPISY Najlepszych RESTAURACJI” to odpowiedź na potrzeby gości, którzy tłumnie biorą udział w kolejnych edycjach festiwalu Restaurant Week. To także doskonały pomysł na prezent dla wszystkich, którzy lubią eksplorować polską scenę kulinarną – autorzy wybrali się nie tylko na wycieczkę po Warszawie, lecz także do wszystkich miast, w których odbywa się Restaurant Week. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na świąteczny prezent dla ulubionego smakosza, zajrzyjcie na stronę internetową festiwalu – ta pięknie wydana publikacja z pewnością mu się spodoba.

Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest aż pięć egzemplarzy książki „Najlepsze PRZEPISY Najlepszych RESTAURACJI”. Zadanie konkursowe jest proste: w kilku zdaniach opiszcie swoją popisową potrawę. Nie potrzebujemy przepisów – niech będą to apetyczne opisy, którymi mielibyście zachęcić kogoś obcego do spróbowania. Na wasze maile czekamy pod adresem konkurs@kukbuk.com.pl do 5 grudnia, a następnego dnia ogłosimy zwycięzców. Powodzenia!

 


© KUKBUK 2018