"Miejski farmer. Z ogrodu na talerz" - wygraj nową książkę Piotra Kucharskiego - KUKBUK

„Miejski farmer. Z ogrodu na talerz” – wygraj nową książkę Piotra Kucharskiego

Jak założyć ogródek, zebrać plony i ugotować z nich obiad? Piotr Kucharski przekonuje, że ogrodnikiem może być każdy z nas.

Tekst: redakcja

kukbuk miejski farmer piotr kucharski

Wystarczy kawałek ziemi, taras, balkon czy nawet parapet, do tego nieco chęci, zaangażowania i serca. Ogrodnictwo to nie tylko grzebanie w ziemi, lecz także sposób na relaks, spędzanie czasu z bliskimi i… zdrową dietę. Do tej pory Piotr Kucharski uczył nas piec chleb i robić drożdżówki, ciasta i ciastka, a w swojej nowej książce pt. „Miejski farmer” podpowiada, jak zacząć zabawę z ogrodnictwem. Jeśli nie wiecie, jak podnająć działkę i co zrobić, gdy do dyspozycji macie tylko okienny parapet, koniecznie zajrzyjcie do „Miejskiego farmera”. Piotr doradza też, jak uprawiać rośliny i nie marnować zbiorów, a także co z nimi zrobić, gdy już trafią do kuchni! Zamieszczone w książce rady i przepisy podzielone są na pory roku. Wiosną zjemy zupę „spacer po ogródku”, latem wątróbkę z agrestem, jesienią lody selerowe ze śliwkami i prażonymi orzechami, a zimą gulasz warzywny z migdałami.

Mamy dla was pięć egzemplarzy książki Piotra Kucharskiego „Miejski farmer”. Jeśli macie ochotę rozpocząć swoją przygodę z ogrodnictwem, na adres konkurs@kukbuk.com.pl prześlijcie odpowiedź na pytanie: jaką roślinę najbardziej chcielibyście mieć na swoim parapecie i dlaczego? Na odpowiedzi czekamy do 8 maja, a następnego dnia wybierzemy najciekawsze z nich i ogłosimy zwycięzców. Powodzenia!

Regulamin


© KUKBUK 2018