„Make photography easier” - konkurs - KUKBUK

„Make photography easier” – konkurs

Nowa książka Kasi Tusk zawiera w sobie wszystko, czego potrzebuje początkujący fotograf, począwszy od zaplanowania sesji aż do obróbki zdjęcia.

Zdjęcie: Kasia Tusk

Kasia Tusk KUKBUK

Nie znajdziecie tam technicznych porad o tym, który aparat wybrać i jaki obiektyw jest odpowiedni do portretów, ale za to dowiecie się trochę o sile naturalności i wyczuciu idealnej chwili. Kasia Tusk w swojej książce nie wymądrza się na temat teorii, ale skupia na detalach, dzięki którym każdy może robić dobre zdjęcia – wystarczy zwrócić uwagę na fakturę drewna na stole, splot swetra na zdjęciu ukochanej babci czy przebłyski porannego słońca. Jej rady są bardzo łatwe do zastosowania. Na przykład kiedy lekko przekrzywimy głowę, światło lepiej ułoży się na rysach twarzy, a podczas sesji rodzinnych możemy łatwo zadbać o intymny nastrój, odrobinę się wycofując, aby naszych bliskich nie peszył obiektyw.

Książka podzielona jest na kilka rozdziałów dotyczących fotografowania we własnym mieszkaniu i na wakacjach, o pozowaniu do zdjęć oraz o możliwościach wykorzystania aparatu w telefonie, który przecież zawsze mamy pod ręką. Co nas szczególnie cieszy, część książki poświęcona jest tworzeniu idealnych zdjęć kulinarnych – znajdziecie tam jeszcze więcej praktycznych porad, które sprawią, że wasze potrawy będą wyglądać jeszcze apetyczniej. Ponadto dowiecie się, jak uchronić zdjęcia od blaknięcia i na zawsze zatrzymać wspomnienia. Po lekturze książki, która z pewnością będzie miłym dodatkiem do popołudniowej jesiennej herbaty, robienie zdjęć będzie znacznie łatwiejszym i milszym zajęciem.

Mamy dla was trzy egzemplarze książki Kasi Tusk „Make photography easier”. Aby wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl odpowiedź na pytanie: Jakie są twoje sposoby na idealne kulinarne zdjęcie? Na maile czekamy do 3 października, a potem wybierzemy najciekawsze odpowiedzi i ich autorów nagrodzimy książkami. Powodzenia!


© KUKBUK 2018