Konkurs - wygraj książkę "Kuchnia Dantego" - KUKBUK

Konkurs – wygraj książkę „Kuchnia Dantego”

Książka autorstwa Alfredo Boscolo i Leonardo Masi to lektura pełna zabawnych anegdot i smacznych przepisów.
dante kuchnia kukbuk

„Kuchnia Dantego” to najnowsza książka włoskiego duetu, przeznaczona zarówno dla amatorów, jak i wytrawnych kucharzy. To urokliwa, wciągająca opowieść o historii kuchni, pełna błyskotliwych spostrzeżeń o różnicach i punktach stycznych kultury polskiej i włoskiej, a także kopalnia zabawnych opowieści, bon motów, ciekawostek i ciętych ripost. Uwaga! Skutkiem ubocznym może być niepohamowany wzrost apetytu i chęci gotowania!

Autorzy, Alfredo Boscolo i Leonardo Masi, wenecjanin i florentczyk, trafili do Polski dawno temu dzięki programowi Erasmus. Nadal zdarza im się rozprawiać o Dantem, jak za czasów studenckich, kiedy używali tej sztuczki do podrywania dziewczyn. Pasjonuje ich gotowanie, wymyślili więc nowy rytuał gastrokulturalny i nazwali go „Kuchnią Dantego”: gotują dla publiczności, recytując „Boską komedię” po włosku i po polsku. W końcu zachęceni przez swoich fanów, postanowili stworzyć książkę. Wyszło smacznie i zabawnie!

Mamy dla was 5 egzemplarzy książki „Kuchnia Dantego”. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: czym najchętniej posililiby się Wergiliusz i Dante po męczącej wędrówce przez wszystkie kręgi piekielne? Wysyłajcie zgłoszenia do 3 maja na adres konkurs@kukbuk.com.pl. Pięć najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych książką. Powodzenia!

dante kuchnia kukbuk

© KUKBUK 2018