Jem (to co) kocham i chudnę - konkurs - KUKBUK

Jem (to co) kocham i chudnę – konkurs

Karolina i Maciej Szaciłło po raz kolejny wracają do czytelników z porcją roślinnych, bezglutenowych przepisów.

Tekst: redakcja
Zdjęcia: materiały promocyjne

kukbuk konkurs jedz i chudnij

Małżeństwo ma już na swoim koncie publikacje przybliżające temat detoksu i tego, jak jedzeniem możemy wpływać na zdrowie, a tym razem pod lupę bierze temat odchudzania. Przepisy przeplatane są historiami z życia Karoliny—jej walką z nadwagą, stosunkiem do jedzenia i zmianą stylu życia. Książka podzielona jest na śniadania, obiady i kolacje, dodatkowo w każdej z tych sekcji przepisy pogrupowane są według pory roku. Oprócz osobistych historii, przepisów na bazie owoców, warzyw i kasz znajdziemy tu porady żywieniowe somatoterapeutki i doradcy dietetycznego, dzięki którym możemy uzyskać szerszą perspektywę poruszanych tematów. 

Duża część przepisów zawartych w książce pokrywa się z zasadami medycyny ajurwedyjskiej, stąd w „Jem (to co) kocham i chudnę“ znajdziemy sporą dawkę przepisów na rozgrzewające dania, niosące ze sobą dużą ilość prany, czyli energii. W okresie jesienno-zimowym mamy więc pieczone jabłka z komosą ryżową, wegetariańską wersję zupy pho czy curry z topinambura, a w miesiącach wiosennych i letnich lekkie kremy i szejki czy kilkuskładnikowe sałatki z dressingiem z chrzanu lub sosem awokado mojo.

Dzięki tej książce możemy dowiedzieć się jak zmienić swoje podejście do diet i schudnąć bez wyrzeczeń, liczenia kalorii i drakońskich głodówek. Karolina Szaciłło przekonuje czytelników, że droga do idealnej wagi zaczyna się od akceptacji samego siebie, radości z jedzenia, a przede wszystkim miłości.

Mamy dla Was kilka egzemplarzy książki „Jem (to co) kocham i chudnę“! Aby ją wygrać, wystarczy przesłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl odpowiedź na pytanie „Jak wygląda miłość na talerzu?“ Na Wasze maile czekamy do 18 kwietnia, a wyniki ogłosimy następnego dnia. Powodzenia!

REGULAMIN

kukbuk konkurs jedz i chudnij
kukbuk konkurs jedz i chudnij

© KUKBUK 2018