Hej, Szprotka! - KUKBUK

Hej, Szprotka!

Jeśli zastanawiacie się nad adopcją psa ze schroniska, mamy dla was książkę, która pomoże podjąć dezycję.

Tekst: redakcja
Zdjęcia: materiały promocyjne

szprotka kukbuk

Szprotka to piętnastoletnia kundelka, którą poprzedni właściciele porzucili pod Warszawą. Nie wiadomo jaki byłby jej los, gdyby nie przygarnęła jej Agnieszka Kowalska, dziennikarka, felietonistka i nasza współpracowniczka. Nakładem wydawnictwa Wytwórnia właśnie ukazała się piękna książka o przyjaźni Agnieszki i Szprotki, zilustrowana przez Olę Jasionowską.

„Żałuję, że dopiero teraz adoptowałam psa, że nie zrobiłam tego wcześniej. A przede wszystkim, że nie miałam go w dzieciństwie. Dzieci i psy łączy wyjątkowa więź.

Chcę Wam przedstawić Szprotkę i przekonać, że warto przygarniać takie psiaki po przejściach, bo są wyjątkowymi kompanami. Złotówkę ze sprzedaży każdego egzemplarza książki przeznaczymy dla fundacji Ratujemy Kundelki, która robi super robotę. Pamiętajcie: nie kupujcie, adoptujcie!” – mówi Agnieszka.

 

szprotka kukbuk
szprotka kukbuk

Szprotka jest z Agnieszką dopiero dwa lata, ale już zdążyła w sobie rozkochać jej znajomych i wszystkie napotkane podczas spacerów dzieci. Jeśli chcielibyście mieć psa, zastanówcie się, czy nie warto poszukać go w schronisku. Nawet nie spodziewacie się, jaką miłością was obdarzy!

 

szprotka kukbuk piesek

© KUKBUK 2018