"Happy uroda" - wygraj nową książkę Kasi Bem - KUKBUK

„Happy uroda” – wygraj nową książkę Kasi Bem

Piękno jest w każdym z nas, a Kasia Bem podpowiada, jak je wydobyć.

Tekst: redakcja, materiały promocyjne
Zdjęcia: materiały promocyjne

happy uroda kasia bem kukbuk

Mimo że pogoda nie zawsze na to wskazuje, nadeszła wiosna. Jeśli po zimie nadal czujecie się niespecjalnie atrakcyjni, mamy dla was publikację, która pomoże wam odzyskać równowagę. Kasia Bem w swojej nowej książce „Happy Uroda. Piękno jest w Tobie” proponuje weekendowy, tygodniowy i 21-dniowy program holistycznej metamorfozy dla ciała i duszy, a w nim między innymi: jogę twarzy, czyli lifting bez skalpela, dietę, która odejmuje lat, sześć pomysłów na jednodniowy detoks, ponad 50 nowych przepisów na zdrowe posiłki oraz naturalne kosmetyki. Książka jest interaktywna –  czytelniczki znajdą w niej ikonki, które po zeskanowaniu smartfonem przeniosą je do filmików, na których Kasia Bem pokazuje odmładzające asany i mudry dla urody, prowadzi ćwiczenia oddechowe i sesje jogi twarzy oraz uczy medytacji.

„Happy Uroda” to coś więcej niż przewodnik po świecie holistycznej pielęgnacji – to prawdziwy niezbędnik dla każdej kobiety, która chce w naturalny sposób zadbać o siebie i tak jak autorka podziela opinię, że prawdziwego piękna należy szukać w sobie. Kasia Bem w swojej książce uczy, jak je wydobyć, tak aby było widoczne na naszych twarzach, żeby z nas promieniało bez względu na wiek.

Kasia Bem pisze o tym tak:
„Spotykam wiele kobiet i nieustannie zdumiewa mnie, że nie te są piękne, które są ładne. Owszem, na ładną kobietę miło jest popatrzeć – to kwestia proporcji, regularnych rysów, bujnych włosów. Jednak trzeba czegoś więcej, aby jej uroda zaciekawiła i zatrzymała spojrzenie na dłużej. Co to takiego? Odpowiedź jest prosta: nie istnieje piękno zewnętrzne bez piękna wewnętrznego. Tylko głęboki spokój, dogadanie się ze sobą, równowaga powodują, że nasz wygląd zyskuje to nieuchwytne coś blask oczu, łagodny uśmiech, wyraz spełnienia, zadowolenia i pogodzenia ze sobą i światem. Wysyłany podświadomie komunikat, który obwieszcza wszem i wobec, że lubimy i akceptujemy siebie. Taki rodzaj ujmującej emanacji wewnętrznej harmonii, który powoduje, że gdy patrzymy na taką osobę, myślimy: „Jaka ona jest piękna!”, choć niejednokrotnie wymyka się popularnym kanonom urody.

Kobieta piękna to kobieta, która o siebie dba. Taka, która jest dla siebie ważna. Taka, która z sympatii do siebie rozwija swoje talenty i pasje, pracuje nad stanem umysłu, ducha i serca, zdrowo się odżywia, medytuje, ćwiczy. Taka, która lubi się na tyle, by pielęgnować w sobie to, co nie przemija i nie zawodzi: spokój, mądrość, umiejętność wybaczania, wdzięczność, przyjaźń i miłość.

Piękno jest względne, a żaden kosmetyk nie zastąpi wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i poczucia spełnienia. Z mojego doświadczenia wynika, że joga, oddech, medytacja, pozytywne nastawienie do życia, dobra dieta – to najlepsza pielęgnacja, jaką można sobie zafundować. Dla ciała i duszy. Naprawdę nie trzeba robić wiele więcej, żeby wyglądać promiennie i czuć się ze sobą dobrze. W środku i na zewnątrz”.

Jeśli nabraliście apetytu na książkę Kasi, mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są jej trzy egzemplarze! Aby wziąć w nim udział, należy do 15 maja wysłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl odpowiedź na pytanie: kiedy czujesz się najpiękniej? 16 maja wybierzemy i ogłosimy najciekawsze odpowiedzi, a ich autorów nagrodzimy książkami. Powodzenia!

Regulamin


© KUKBUK 2018