"Happy Detoks" - wygraj książkę Kasi Bem - KUKBUK

„Happy Detoks” – wygraj książkę Kasi Bem

Spodnie cisną, blada cera marzy o słońcu, a energii do działania jakoś brak? Mobilizacja do wiosennej odnowy nie zawsze przychodzi łatwo. Kasia Bem, autorka książki „Happy Detoks“, radzi, jak w 10 dni oczyścić organizm i dodać sobie energii. Jej książkę możecie wygrać w naszym konkursie.

materiały promocyjne

Happy Detoks ksiazka konkurs kukbuk

Codzienne zabieganie, zła dieta i sportowe plany wiecznie odkładane na później w końcu odbijają się na organizmie, skutkując zmęczeniem i brakiem energii. Kasia Bem, specjalistka od jogi, postanowiła podzielić się swoimi sposobami na odnowę. „Happy Detoks“ nie traktuje o diecie, tylko o stylu życia. Łączy zasady współczesnej dietetyki ze wschodnią mądrością, wg. której oddech, medytacja i odpowiednie odżywianie to sposób na wewnętrzną równowagę i długie, zdrowe życie. Podczas 10-dniowej kuracji oczyścicie organizm z toksyn, przywrócicie mu odpowiednie pH i dodacie sobie energii dzięki medytacji i jodze. Jadłospis nie zmusi was do wielkich wyrzeczeń. To szybkie i proste w przygotowaniu potrawy złożone z warzyw, owoców, kasz i orzechów. Poranne ćwiczenia, sycące posiłki i wieczorna medytacja – brzmi prosto, prawda? W książce znajdziecie też wiele elementów interaktywnych. Po zeskanowaniu ich smartfonem obejrzycie filmy, na których Kasia pokazuje wybrane pozycje jogi, prowadzi medytację i opowiada o przepisach.

 

Dla wszystkich, którzy chcieliby zmierzyć się z wyzwaniem 10-dniowego oczyszczania, mamy konkurs, w którym do wygrania jest 6 egzemplarzy książki Kasi Bem pt. „Happy Detoks“. W komentarzu pod tym postem napiszcie, jaki jest wasz sposób na wiosenne przesilenie. Macie czas do 20 kwietnia do godziny 12, a wyniki ogłosimy tego samego dnia o godzinie 16. Autorzy najciekawszych komentarzy dostaną od nas książki. Powodzenia!


© KUKBUK 2018