"Gospodyna" - rozdajemy książki - KUKBUK

„Gospodyna” – rozdajemy książki

To nie jest kolejna książka dla perfekcyjnych pań domu. Macie szansę wygrać ją w naszym konkursie!
Gospodyna konkurs kukbuk

Tytułowa „Gospodyna“, czyli Kasia Dyna, postanowiła odkopać mamine i babcine remedia na problemy zdrowotne, uporczywe plamy i przypalone garnki. Okazuje się, że praktycznie na każdą domową katastrofę odpowiedź mamy pod ręką, w kuchennych szafkach i szufladach!

Nie musicie od razu zamieniać się w osobę, która przeciera blachy skórą od słoniny i wykłada dywan liśćmi kapusty. Zamiast tego po lekturze „Gospodyny” szansę oszczędnie i sprytnie poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Dzięki książce dowiecie się na przykład jak skutecznie umyć wnętrza najwęższych butelek, bez ostrzałki poradzić sobie z tępymi nożyczkami, albo co zrobić, gdy zabraknie pasty do zębów.

Autorka sięga po produkty używane w polskich domach od lat, czasem zapomniane albo niedocenione, i tworzy bazę ich zastosowań—począwszy od typowo kuchennych, na kosmetycznych i zdrowotnych kończąc. Porady są napisane lekkim językiem i ozdobione dowcipnymi ilustracjami i kolażami. Dzięki „zaradnikowi domowemu“ Kasi Dyny już nigdy nie spojrzycie tak samo na skórkę od cytryny czy zużyte woreczki po herbacie.

Mamy dla was trzy książki „Gospodyna”. Dostaną je osoby, które do 21 października przyślą do nas na adres konkurs@kukbuk.com.pl krótką odpowiedź na pytanie: jakie sztuczki dotyczące sprzątania przekazały wam babcie i mamy? 24 października wybierzemy zwycięzców i nagrodzimy ich książkami. Powodzenia!

 


© KUKBUK 2018