Francuzki nie tyją – wygraj książkę kucharską - KUKBUK

Francuzki nie tyją – wygraj książkę kucharską

Jak one to robią, że skubiąc croissanty i nie stroniąc od masła, zachowują smukłą sylwetkę? Jeśli zadawaliście sobie kiedyś to pytanie, koniecznie sięgnijcie po książkę Mirelle Guiliano „Francuzki nie tyją. Książka kucharska“.
francuzki nie tyja konkurs kukbuk

To już trzecia publikacja tej autorki na temat stylu odżywiania Francuzek. Przypominamy więc sobie złote zasady wyszczuplające talię i nie ograniczające nawet największych smakoszek. Wśród anegdot i historii z życia autorki znów pojawiają się cudotwórcze receptury: magiczny krem śniadaniowy z jogurtu, oleju lnianego i orzechów oraz bulion z pora mają pomóc odtruć organizm i zrzucić kilka kilogramów. Nie wątpimy w dobroczynne działanie tych mikstur, ale pozostałe przepisy brzmią dużo bardziej apetycznie. Podzielone na poszczególne posiłki i okazje, przypominają jak prosta i smaczna jest kuchnia francuska.

Książka niesie pociechę dla tych, którzy chcieliby zrzucić parę kilogramów bez dramatycznych diet i ograniczeń. Według autorki, wystarczy pilnować porcji i tak komponować jadłospis, żeby równoważyć glutenowe czy słodkie szaleństwa lżejszymi posiłkami złożonymi z warzyw i białka. Bardzo podoba nam się zasada, jakoby wielodaniowe kolacje kończone deską serów i tartą czekoladową nie stały w opozycji do szczupłej sylwetki!

Mamy dla was pięć egzemplarzy książki „Francuzki nie tyją. Książka kucharska“. Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem opiszecie krótko jaka pokusa najbardziej utrudnia wam dietetyczne zmagania. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 30 marca do godziny 12, a wyniki ogłosimy tego samego dnia o godzinie 16. Powodzenia!

REGULAMIN


© KUKBUK 2018