„Czajnikowy.pl” – wygraj książkę! - KUKBUK

„Czajnikowy.pl” – wygraj książkę!

Jeśli parzenie herbaty sprowadza się u was do zalania torebki wrzątkiem, pora na kapkę wiedzy na temat tego rytuału.

Tekst: redakcja
Zdjęcie: materiały promocyjne

czajnikowy_kukbuk

Po lekturze książki „Czajnikowy.pl” autorstwa Rafała Przybyloka, nie spojrzycie już na herbatę tak samo. Autor zabiera was w niezwykłą podróż po zielonych herbacianych polach. Opowiada o odmianach, sposobach parzenia, przytacza legendy i zdradza przepisy na swoje ulubione herbaciane napoje, autorskie i takie z końca świata. Podaje szczyptę unikalnych wskazówek o tym, jak parzyć i przechowywać herbatę, jakich akcesoriów używać, by wydobyć z niej życiodajną moc oraz garść ciekawostek na temat wykorzystania herbaty w domowym SPA.

Rafał Przybylok jest pasjonatem i populizatorem herbaty i yerba mate od lat. Swoją unikalną wiedzą dzieli się na co dzień na łamach portalu Czajnikowy.pl, jest też właścicielem znanej i bardzo popularnej herbaciarni „Czajnik” w Zabrzu.

Mamy dla was 5 książek Rafała Przybyloka. Jeśli macie ochotę zmienić swoje podejście do herbaty, wystarczy, że odpowiecie na pytanie konkursowe: jakie było najdziwniejsze miejsce, w którym parzyliście herbatę? Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@kukbuk.com.pl do 26 czerwca, a następnego dnia ogłosimy zwycięzców. Powodzenia!

Regulamin


© KUKBUK 2018