"Cabin Porn" - wygraj książkę! - KUKBUK

„Cabin Porn” – wygraj książkę!

Najlepsze w dorosłości jest to, że można spełniać dziecięce marzenia - czyli wybudować domek na drzewie... albo na pustyni czy pod kołem podbiegunowym!
cabin_porn_kukbuk

Beaver Brook miał jedno marzenie – działka na odludziu, gdzie wraz z grupą przyjaciół mógłby wybudować kilka chatek, tworząc społeczność. Choć obawiali się łatki hipisowskiej komuny, to przedsięwzięcie się udało – wśród drzew, nad potokiem, wybudowali kilka domków, wiat i szop, a nawet saunę. Założyli mini-szkołę technik budowlanych, no i stronę internetową, cabinporn.com, gdzie publikują zdjęcia cabins, czyli właśnie małych domków, budowanych z fantazją przez pasjonatów, którzy uczyli się podczas budowania.

Dwieście najniezwyklejszych chatek zebrano w książce „Cabin Porn – podróż przez marzenia, lasy i chaty na krańcach świata”. Jest ona podzielona na rozdziały – domki, którym dano drugie życie, domki na drzewie, pod ziemią, nowoczesne, a nawet mieszkalne jurty czy silosy. Są tam chatki zbudowane z odpadków wyrzuconych przez morze, ze szkła, chatki w kształcie jajka, leśne ambony czy… domki z beczki. Z Laponii, Patagonii, Kanady, Tasmanii, Serbii. Ta książka to rzeczywiście podróż, nie tylko w sensie geograficznym. Zaglądamy właścicielom do wnętrza domów, ale przede wszystkim poznajemy ich historię, dowiadujemy się, co skłoniło ich do budowy chatki – czasem lektura „Hobbita”, czasem marzenie z dzieciństwa, czasem spontaniczna decyzja.

Jeśli szukacie inspiracji do budowy własnej chatki, mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 egzemplarze książki „Cabin Porn”. Aby je zdobyć, wystarczy do 4 lipca przesłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl odpowiedź na pytanie: z jakiego materiału chcielibyście zbudować swoją chatkę i gdzie mogłaby się znajdować? 5 lipca wybierzemy najciekawsze wypowiedzi i ogłosimy zwycięzców. Powodzenia!

Regulamin


© KUKBUK 2018