5 składników. Gotuj szybko i łatwo – rozdajemy książki - KUKBUK

5 składników. Gotuj szybko i łatwo – rozdajemy książki

Jamie Oliver przeprowadza kolejną rewolucję. Tym razem podpowiada, jak z dosłownie kilku produktów stworzyć proste, pełnowartościowe codzienne posiłki.
Jamie Oliver, 5 składników

Tytuł książki nie kłamie. Ponad 300 stron Jamie Oliver wypełnił najprostszymi, pięcioskładnikowymi daniami. Jeśli napotkamy jakieś gotowe produkty, będą to makaron, ciasto filo albo lody. Każdy przepis jest zilustrowany zdjęciami wymienionych pięciu produktów. Nie mniej, nie więcej.

Pięć składników to nie tylko chwytliwy zabieg marketingowy. Jamie Oliver po raz kolejny odpowiada na kulinarne potrzeby współczesnego świata. Jeśli nie mamy za dużo czasu na gotowanie, a chcemy jeść smacznie i zdrowo – ta książka jest gotową bazą przepisów na lunche do pracy i szybkie obiady.

Jamie Oliver, 5 składników
jamie oliver, 5 składników

Może nie ugotujemy na jej podstawie oszałamiającego dania pokroju boeuf bourguignon, za to możemy zaskoczyć gości brukselką z granatami i serkiem wiejskim (czas przygotowania 16 minut) lub kiełbaskami zapiekanymi z jabłkiem (czas przygotowania – 9 minut, pieczenie – 35 minut).

Chcecie sprawdzić, czy naprawdę da się gotować z pięciu składników? Mamy dla was trzy książki „5 składników. Gotuj szybko i łatwo”. Aby zdobyć egzemplarz, prześlijcie na adres konkurs@kukbuk.com.pl odpowiedź na pytanie: Bez jakich pięciu składników nie wyobrażacie sobie swojej kuchni? Na maile czekamy do 20 listopada– wybierzemy najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy książkami. Powodzenia!

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

O Jamiem Oliverze możecie poczytać z najnowszym numerze KUKBUK-a „Goście idą” – do kupienia w naszym sklepie.

 


© KUKBUK 2018