KONKURS: wygraj warsztaty kulinarne organizowane przez KUKBUK-a! - KUKBUK

KONKURS: wygraj warsztaty kulinarne organizowane przez KUKBUK-a!

Warsztaty poprowadzi szef kuchni - Marco Ghia.
Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany

Zainspiruj się jednym ze smaków napojów gazowanych Sanpellegrino i wymyśl dowolne danie na spotkanie z przyjaciółmi! Do wygrania są warsztaty w Akademii Kulinarna Whirpool, które odbędą się po południu, 25 stycznia.

Na wszystkich gości czekać będzie powitalny bufet: najlepsze włoskie wędliny oraz sery i lampka prosecco. Warsztaty poprowadzi szef kuchni – Marco Ghia – ekspert kuchni włoskiej oraz szef Akademii Kulinarnej Whirlpool, który zdobywał doświadczenie pracując w najlepszych restauracjach na całym świecie. Często prowadzi konkursy i wydarzenia kulinarne, na wielu występując w roli jurora.

Uczestnicy warsztatów zostaną podzieleni na 3 grupy. Każda z grup zajmie przydzielone stanowisko pracy i zacznie wspólnie gotować

W menu:

  • 3 pizze – każda z grup będzie miała za zadanie przygotowania pizzy samodzielnie dobierając dodatki,
  • 3 rodzaje domowego włoskiego makaronu – każda z grup zrobi tradycyjny włoski makaron z różnymi sosami,
  • panna cotta z coulis cytrusowym – każda grupa przygotuje coulis inspirowane smakiem nowego produktu Sanpellegrino

Po przygotowaniu wszystkich dań uczestnicy warsztatów zasiądą do stołu, żeby zjeść wspólnie przygotowane potrawy.

Zadanie konkursowe:

Zainspiruj się jednym ze smaków napojów gazowanych Sanpellegrino i wymyśl dowolne danie na spotkanie z przyjaciółmi. Do wyboru masz trzy smaki: cytrynowy, pomarańczowy i z czerwonej pomarańczy. Zrób zdjęcie i prześlij wraz ze zgłoszeniem. Najlepsza fotka opublikowana zostanie na naszym Instagramie!

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy aż 10 z was! Zdjęcia wysyłajcie na adres konkurs@kukbuk.com.pl lub tagujcie na Instagramie hashtagami #sanpellegrino i #lifedeliziosa. Konkurs trwa do do 22 stycznia. Powodzenia!

REGULAMIN

sanpellegrino kukbuk

© KUKBUK 2018