Konkurs - wygraj książkę "Strączki" - KUKBUK

Konkurs – wygraj książkę „Strączki”

Rośliny strączkowe to dobre źródło białka – wiedzą o tym wegetarianie i sportowcy. Mamy dla was książkę pełną przepisów na strączki!
konkurs straczki kukbuk

Jeśli znudził wam się zwykły humus, mamy dla was książkę, która pozwoli wprowadzić do codziennego jadłospisu nowe sposoby na różne rodzaje fasoli, grochu i soczewicy. Książka „Strączki” Marii Banach zawiera 88 przepisów, a wśród nich takie smakołyki jak chłodnik z bobu, lody z soczewicy, frytki z fasolki szparagowej czy gnocchi z groszkiem. Na początku każdego rozdziału autorka wyjaśnia, jakie wartości odżywcze zawierają poszczególne rośliny, obala mity narosłe wokół strączków, podpowiada, jak je przygotować i komentuje każdy przepis tak, że od razu chce się gotować.

 

Strączki posmakują nie tylko wegetarianom – wielbiciele mięsa też powinni być zadowoleni, a dla siebie znajdą też coś ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem.

 

Mamy dla was pięć egzemplarzy książki Marii Banach „Strączki”. Aby je zdobyć, na adres konkurs@kukbuk.com.pl wyślijcie swój ulubiony przepis na strączki. Na odpowiedzi czekamy do 17 sierpnia, a wyniki ogłosimy następnego dnia o 12. Powodzenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018