Konkurs: warsztaty z fotografii kulinarnej - KUKBUK

Konkurs: warsztaty z fotografii kulinarnej

Jak kadrować, by beza zmieściła się na zdjęciu, a oblewający ją krem wyglądał jeszcze bardziej apetycznie? Zapraszamy na warsztaty z fotografii kulinarnej!
warsztaty fotografia kukbuk

Czy znacie bloga Dare to cook Magdy Klimczak, naszej przyjaciółki i stałej współpracowniczki? A Plate of Joy, prowadzonego przez Kasię Bartoszewską? Jeśli tak, to bardzo dobrze. Jeśli nie, czym prędzej nadróbcie zaległości i weźcie udział w konkursie, w którym nagrodą jest trzydzieści miejsc na warsztatach prowadzonych przez te utalentowane blogerki.

 

Na zajęciach będziecie mogli poznać techniki tworzenia apetycznych kadrów, czyli tajniki fotografii kulinarnej. Magda i Kasia opowiedzą zarówno o podstawach – ustawieniach i trybach działania aparatu (ekspozycji, balansie bieli, przesłonie, fotografowaniu przy świetle naturalnym) – jak i o zasadach kompozycji kadrów, stylizacji, aranżacji planu zdjęciowego i postprodukcji. Przestrzegą was też przed najczęściej popełnianymi błędami, a potem zaproszą na najprzyjemniejszą część, czyli zajęcia praktyczne – fotografowanie jedzenia! Przewidziane są trzy grupy zajęciowe w godzinach: 11:00-12:30, 13:00-14:30, 15:00-16:30.

 

Lekkie, ładne i kolorowe przekąski dla wygłodniałych uczestników zapewni Totomato – inicjatywa pasjonatów zdrowego i smacznego jedzenia. Partnerem technologicznym będzie Olympus, który udostępni uczestnikom swoje aparaty.

 

Dodatkowo przez cały dzień czynne będzie nasze stanowisko, gdzie będzie można odpocząć na pufach i leżakach, obejrzeć i kupić KUKBUK-owe plakaty oraz nabyć najnowsze numery naszego magazynu.

 

Co zrobić, by wziąć udział w warsztatach z Magdą Klimczak i Kasią Bartoszewską?
Zdjęcie oczywiście! W kadrze powinno znaleźć się jedzenie i nasz magazyn. Zdjęcia wysyłajcie na adres konkurs@kukbuk.com.pl. Na wasze prace czekamy do 8 czerwca, do godziny 12. Listę uczestników warsztatów ogłosimy godzinę później. powodzenia!

 

REGULAMIN

 

Wzory

13 czerwca,
godziny: 10:00 – 21:00.


© KUKBUK 2018