Konkurs – wakacje w Austrii dla całej rodziny - KUKBUK

Konkurs – wakacje w Austrii dla całej rodziny

Marzą wam się beztroskie rodzinne wakacje? Mamy dla was voucher na tygodniowy pobyt w austriackiej sieci hoteli Kinderhotels.

Tekst: redakcja
Zdjęcia: materiały prasowe Kinderhotels

austria, kinderhotels, wakacje, konkurs

Wyobraźcie sobie, że cały dzień szusujecie po alpejskich stokach, sycicie oczy zapierającymi dech w piersiach widokami, a wieczorem zapadacie się w miękki fotel i relaksujecie przy strudlu i grzanym winie. W tym czasie wasze dzieci robią to, na co mają ochotę. Mogą jeździć z wami, ale mogą też pod opieką wyszkolonych animatorów szaleć w aquaparku lub na kosmicznych placach zabaw. Brzmi jak marzenie? Teraz możecie je spełnić biorąc udział w konkursie KUKBUK-a i Kinderhotels. 

austria, kinderhotels, wakacje, konkurs

Austriacka sieć hoteli Kinderhotels stawia na komfort rodziców i dzieci. Zapewnia pełne atrakcji strefy dziecięce, menu dostosowane do różnych potrzeb żywieniowych maluchów i dorosłych, miejsca, gdzie można spędzić czas całą rodziną i takie, gdzie rodzice będą mieli chwilę dla siebie.

Żeby wygrać siedmiodniowy pobyt dla całej rodziny w jednym z hoteli Kinderhotels wystarczy do 9 listopada 2017 wykonać zadanie konkursowe. Pobyt obejmuje siedem noclegów dla rodziców i dwójki dzieci do dwunastego roku życia i pełne wyżywienie.

 

austria, kinderhotels, wakacje, konkurs

Zadanie konkursowe składa się z dwóch części:

Prześlijcie na adres konkurs@kukbuk.com.pl relację ze swojej wybranej zimowej wyprawy. Relacja może być w dowolnej formie: opisowej, graficznej bądź wideo.
Do zgłoszenia należy również dołączyć odpowiedź na pytanie: w jakiej miejscowości znajduje się najdłuższy oświetlony tor saneczkowy na świecie?
Podpowiedzi należy szukać na stronie: https://www.austria.info/pl/noclegi/hotele/kinderhotels-europa

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie.

 

 


© KUKBUK 2018