Konkurs rozstrzygnięty - znamy nowego chefa KUKBUK-a! - KUKBUK

Konkurs rozstrzygnięty – znamy nowego chefa KUKBUK-a!

Z dumą przedstawiamy zwyciężczynię wielkiego konkursu "Zostań chefem KUKBUK-a"!
Konkurs rozstrzygnięty – znamy nowego chefa KUKBUK-a!
tort kukbuk

Czas spędzany na przyjemnościach płynie szybko! Za wami prawie rok zmagań z konkursowymi zadaniami. Wasze umiejętności testowaliśmy na wszelkie możliwe sposoby. Gotowaliście makarony, topiliście czekoladę, miksowaliście kremowe zupy, rozbijaliście jajka, szykowaliście śniadania, chłodzące napoje i ciasta z letnimi owocami. Zwycięzcy poszczególnych edycji byli wybierani przez czytelników, a na koniec wszyscy zmierzyli się w finale. Ostatnie zadanie było słodkie – z okazji czwartych urodzin KUKBUK-a należało upiec tort!

 

Obrady nie należały do najłatwiejszych – ciężko było wpatrywać się w takie pyszności i w dodatku wybrać najlepszą. Nagroda główna jest jednak tylko jedna i otrzymuje ją pani Joanna Lewicka! Pani Joanna prowadzi bloga Cakes & Coffee, a do finału dostała się dzięki jogurtowemu sernikowi z truskawkami. Na nasze urodziny przygotowała tort tiramisu, który widzicie powyżej. Oprócz zaszczytnego tytułu Chefa KUKBUK-a, pani Joanna otrzymuje sprzęt kuchenny o wartości 5 tysięcy złotych i publikację w magazynie!

 

Nagrody pocieszenia, czyli roczne prenumeraty KUKBUK-a wraz z wydaniami specjalnymi, otrzymują: Anna En i Kasia Piątek. Gratulujemy!


© KUKBUK 2018