Konkurs - Kukbuk pączkuje w Nabo - KUKBUK

Konkurs – Kukbuk pączkuje w Nabo

Tłusty czwartek to idealna okazja, żeby pod okiem eksperta nauczyć się robić pączki doskonałe.
kukbuk pączki nabo

Pulchny, rumiany, z bladą obrączką, obsypany cukrem pudrem albo szczodrze polany błyszczącym lukrem – tak wygląda pączek ze snów. W tym roku swoje święto obchodzi 23 lutego, a my z tej okazji zapraszamy was na warsztaty, które odbędą się w kawiarni NABO.

 

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Karkowska, która w najnowszym numerze KUKBUK Chinatown podzieliła się rodzinnym przepisem na pączki. To właśnie dzięki nim wygrała zeszłoroczny konkurs na najlepszy wypiek warszawskiej Sadyby i zaskarbiła sobie tytuł eksperta w tej dziedzinie. Podobno smak pączków robionych według receptury jej prababci, przenosi w czasy dzieciństwa i zachwyca nawet pączkowych sceptyków.

 

Według Aleksandry idealne pączki wymagają czasu, cierpliwości, a także szczęścia. Będzie można się o tym przekonać na żywo. 23 lutego, w Tłusty czwartek, o godzinie 19:00 w kawiarni NABO Aleksandra Karkowska poprowadzi warsztaty, podczas których grupa kilkunastu uczestników nauczy się robić pączki od podstaw. Macie szansę dołączyć do grona tych szczęśliwców! Wystarczy na adres konkurs@kukbuk.com.pl przesłać nam zdjęcie doskonałego pączka wraz z odpowiedzią na pytanie: „Jaki jest pączek idealny?” Autorzy najlepszych wypowiedzi będą mieli szansę wziąć udział w warsztatach z Aleksandrą Karkowską. Ponadto, najciekawszy opis idealnego pączka zostanie opublikowany na naszej stronie internetowej z okazji Tłustego czwartku! Jest zatem o co walczyć! Na odpowiedzi czekamy do 20 lutego, a następnego dnia wybierzemy czterech zwycięzców. Powodzenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018