Konferencja Food Service - wygraj wejściówki - KUKBUK

Konferencja Food Service – wygraj wejściówki

Wybujałe ego szefa kuchni, nieświeże jedzenie, arogancka obsługa - takie problemy wpływają nie tylko na restaurację, dotyczą też gości. Już 19 lutego podczas konferencji magazynu Food Service specjaliści będą rozmawiać na temat trudności polskiej gastronomii, a my mamy dla was trzy wejściówki na to wydarzenie.
konferencja food service kukbuk

Co należy zrobić, żeby zdobyć zaproszenie? Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem napiszecie dlaczego to właśnie wy powinniście je otrzymać. Macie czas do jutra do końca dnia. Autorzy trzech najciekawszych odpowiedzi dostaną od nas wejściówki, a wyniki ogłosimy 18 lutego o godzinie 11. Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat konferencji.

 

Konferencja magazynu Food Service w tym roku odbędzie się pod hasłem „Czas na rozwiązania”, a wśród prelegentów znajdziecie m.in. naszą ulubioną felietonistkę i szefową kuchni restauracji Opasły Tom Agatę Wojdę, Jakuba Pieniążka prowadzącego firmę Fish Lovers czy Pawła Fabisia z naszej ulubionej włoskiej restauracji Mąka i Woda. Powodzenia!


© KUKBUK 2018