Kolekcja KUKBUK-a w sklepach à Tab już w sprzedaży! - KUKBUK

Kolekcja KUKBUK-a w sklepach à Tab już w sprzedaży!

Motywem przewodnim na ściereczkach, rękawicach, chwytakach, torbach na zakupy, fartuchach, bieżnikach i obrusach są nowalijki.

Tekst: redakcja

kukbuk a tab kolekcja

W połowie marca do wszystkich salonów sieci à Tab oraz e-sklepu KUKBUK-a trafiła limitowana wiosenna kolekcja tekstyliów kuchennych i stołowych, stworzona we współpracy obu marek.

Studio graficzne KUKBUK-a stworzyło projekty wszystkich produktów ze wspólnej serii, natomiast specjaliści z à Tab byli odpowiedzialni za koordynację procesu produkcji oraz logistykę.

– Produkty marki à Tab pożyczaliśmy na potrzeby realizowanych przez nas sesji zdjęciowych. Spodobały nam się one nie tylko wizualnie, ale również pod względem jakości – mówi Oliwia Gede-Niewiadomska, dyrektorka artystyczna magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK.

– Poczucie estetyki i wysoka jakość to cechy charakterystyczne także dla KUKBUK-a. I tak zrodził się pomysł, aby stworzyć coś wspólnie – dodaje Daria Pawlewska, wydawczyni i redaktorka naczelna.

kukbuk a tab kolekcja
kukbuk a tab kolekcja

– KUKBUK zadbał o ciekawe wzornictwo, a my o dobre materiały i precyzję wykonania. Po połączeniu tych elementów w efekcie finalnym otrzymaliśmy piękną, subtelną kolekcję, która podkreśli charakter każdego wnętrza – mówi Hanna Maruta, dyrektor kreatywna à Tab.

à Tab to marka, która inspiruje dobrym smakiem, kusi elegancją i zaprasza na spotkanie przy stole. Została stworzona z myślą o osobach, dla których gotowanie jest połączeniem pasji, świadomego wyboru lepszej jakości życia oraz radości dzielonej wraz z rodziną i przyjaciółmi. Oferuje szeroki wybór praktycznych akcesoriów, sprzętów i dodatków do wyposażenia kuchni i jadalni.


© KUKBUK 2018