Kawowy konkurs Philips - KUKBUK

Kawowy konkurs Philips

Rozchodzący się zapach aromatycznego napoju przyjemnie pobudza, a pierwszy łyk dodaje energii. A co do kawy?
philips ekspres kukbuk

Razem z marką Philips ogłaszamy konkurs na przygotowanie deseru idealnie pasującego do kawy.

Zapraszamy do przygotowania autorskich deserów i podzielenia się przepisami wraz ze zdjęciami. Na wasze prace czekamy pod mailem konkurs@kukbuk.com.pl do 30 listopada. Wówczas redakcyjne jury wyłoni pięciu szczęśliwców, którzy otrzymają filiżanki Villeroy&Boch. Powodzenia!

REGULAMIN

philips ekspres kukbuk

Okazją do przeprowadzenia konkursu jest pojawienie się innowacyjnego ekspresu Philips 4000, który dzięki Przełącznikowi kawy jest w stanie przygotować zarówno espresso, jak i kawę o smaku kawy przelewowej.

philips ekspres kukbuk

(Na zdjęciu: ekspres Philips HD8847/09. Więcej o nim przeczytasz TUTAJ)

Dobrze znana marka produktów do użytku domowego Philips, która już w 1965 roku wprowadziła na rynek pierwszy ekspres przelewowy, z sukcesem wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie parzenia kawy.

Philips kontynuuje prace w kategorii ekspresów wypuszczając na rynek innowacyjne ekspresy ciśnieniowe, które wykorzystują technologie wyjmowanego bloku zaparzającego dla szybkiego i prostego czyszczenia oraz ceramiczne młynki dla zachowania idealnych właściwości mielonej kawy.

Philips wprowadza na rynek ekspresy serii Philips 2000, 3000, 3100, 4000. Najważniejszą innowacją jest ekspres Philips 4000 – pierwsza na rynku maszyna, która może zaparzyć zarówno espresso, jak i kawę przelewową. Wszystko dzięki opatentowanej technologii Przełącznika kawy, która pozwala zamienić espresso w klasyczną kawę dla tych, którzy lubią smak kawy przelewowej. Wystarczy jedynie przesunąć dźwignię urządzenia, która dostosowuje odpowiednie ciśnienie podczas zaparzania dla uzyskania różnych efektów: wysokie ciśnienie, pozwala na zaparzenie espresso, a niskie, ok. 2 barów daje smak kawy przelewowej.


© KUKBUK 2018