Jazda kulinarna: rusza kolejna edycja konkursu - KUKBUK

Jazda kulinarna: rusza kolejna edycja konkursu

Wygraj warsztaty kulinarne w gronie znajomych w Miele Experience Center, testowanie BMW i zakupy na BioBazarze!

Tekst: redakcja

Jazda kulinarna: rusza kolejna edycja konkursu
jazda-kulinarna_2edycja

Ruszamy z drugą edycją konkursu „Jazda kulinarna”. Wspólne gotowanie w Miele Experience Center, testowanie samochodu BMW oraz zakupy i spotkanie z szefem kuchni restauracji Dyletanci – Rafałem Hreczaniukiem – oto atrakcje do wygrania w konkursie KUKBUK-a „Jazda kulinarna”. Głównym partnerem konkursu jest firma Miele.

Tym razem zabierzemy Was na „Jazdę kulinarną” z łososiem w roli głównej. Ta różowo-pomarańczowa ryba morska to prawdziwy król wśród ryb. Daje szerokie możliwości realizacji kulinarnych ambicji. Na surowo – w formie tatara lub carpaccio, smażony, pieczony, z grilla, gotowany, duszony… niezależnie od formy przyrządzenia, zawsze smakuje wyśmienicie.

Razem z Miele zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są jednodniowe warsztaty kulinarne w dniach 1, 8 lub 15 lipca, na które zwycięzcy będą mogli zaprosić swoich przyjaciół do nowoczesnej kuchni Miele Experience Center (przy ul. Gotarda 9 w Warszawie) na wspólne gotowanie pod wodzą Rafała Hreczaniuka, uznanego szefa kuchni współpracującego z Miele. To będzie prawdziwa jazda kulinarna, bo prócz ostrych zakrętów w kuchni zaliczymy także testowanie BMW, którym podjedziemy po zakupy na BioBazar!

Zwycięzcy będą mogli cieszyć się jazdą BMW od BMW Auto Fus oraz dostaną voucher o wartości 750 zł na sobotnie zakupy ekologicznych produktów na BioBazarze w Fabryce Norblina.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Tematem konkursu jest przepis na ciepłe danie główne na bazie jednego składnika – łososia. Na przepisy czekamy do 13 czerwca 2017 pod adresem: konkurs@kukbuk.com.pl.

Wśród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy najlepsze. Będziemy oceniać sezonowość, różnorodność i oryginalność połączeń smakowych. Powodzenia!

Uwaga, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu do Warszawy i noclegu.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: REGULAMIN KONKURSU

 

Logo Miele

© KUKBUK 2018