Jak wygląda spokój? - KUKBUK

Jak wygląda spokój?

Zapraszamy na wystawę zdjęć Bernarda Hołdysa, jednego z KUKBUK-owych fotografów.
kukbuk jak wyglada spokoj

Jeśli KUKBUK-a czytacie od dawna, to pewnie wiecie, jakie znaczenie przykładamy do zdjęć. Obok fotografii jedzenia w magazynie możecie także oglądać portrety ludzi znanych bardziej i mniej, związanych z jedzeniem zawodowo, hobbystycznie lub po prostu, jak większość z nas, emocjonalnie. Jednym z fotografów, którzy robią zdjęcia naszym bohaterom, jest Bernard Hołdys.

 

Bernard w fotografii zakochał się kilkanaście lat temu. W 2004 roku zaczął pracę w studiu fotograficznym, jako asystent przy sesjach zdjęciowych. Po dobrych kilku latach, gdy nabrał doświadczenia i jeszcze bardziej zafascynował się fotografią, zaczął sam robić swoje projekty, głównie reportaże z podróży po Polsce, jak i zagranicy. Ceni sobie najbardziej portret, w którym może uchwycić emocje bohatera zza aparatu. Dąży do tego, by na zdjęciu była choć część prawdy o fotografowanej osobie. Uwielbia przyglądać się ludziom, którzy w danej chwili są w swoim świecie, dlatego właśnie w KUKBUK-u najczęściej robi sesje bohaterów naszych reportaży i materiałów, w których zaglądamy znanym ludziom do lodówki i kuchennych szafek.

 

Projekt „Calmness” jest połączeniem pasji Bernarda do podróży, muzyki, kina i fotografii. Był przygotowywany przez dwa lata i obejmuje 15 fotografii z wysp greckich. Autor chciał uchwycić spokój tych miejsc i spotykanych tam postaci, które nie tylko odpoczywają, lecz także celebrują swoją samotność.

 

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 17 lutego o godzinie 20 na Burakowskiej 14. Więcej informacji na stronie wydarzenia. Zapraszamy!


© KUKBUK 2018