Inspiruje i pobudza wyobraźnię. „Zmysłownik” znów w sprzedaży! - KUKBUK

Inspiruje i pobudza wyobraźnię. „Zmysłownik” znów w sprzedaży!

Liczba 12 jest symbolem doskonałości, harmonii i zorganizowania. Każdy miesiąc rządzi się swoimi prawami – to wprowadza w naszą codzienność ład i cykliczną różnorodność. W „Zmysłowniku” każdy miesiąc jest źródłem nowych inspiracji – zmysłowym kolażem z czarującą muzą w roli głównej.

„Zmysłownik” to zupełnie unikatowe dzieło, stworzone z myślą o wrażliwych na wysmakowaną estetykę czytelnikach KUKBUK-a. Każdy miesiąc jest ozdobiony wyjątkowym kolażem autorstwa Aleksandry Morawiak, a nastrojowym ilustracjom towarzyszą praktyczne wskazówki, oparte na sezonowości oraz poszukiwaniu wartości w każdej dziedzinie życia. Całość została zamknięta w przyjemnej w dotyku i eleganckiej oprawie książkowej z elementami z tkaniny flokowej, ze złoconymi brzegami i wstążką.

Każdy dzień to splot zdarzeń, myśli i pasji. Warto zapisać je wszystkie, kolekcjonować wspomnienia, notować to, co mniej lub bardziej ważne – sam zdecyduj, co znajdzie się na stronach twojego „Zmysłownika”.

– Kiedy z Dianą Kosiorek i Olą Morawiak pracowałyśmy nad „Zmysłownikiem”, zależało nam na tym, by zaprosić czytelnika do współtworzenia tego wyjątkowego notatnika – mówi Oliwia Gede-Niewiadomska, dyrektorka kreatywna KUKBUK-a. – Każda strona jest źródłem inspiracji, a jednocześnie miejscem, gdzie można kolekcjonować swoje myśli, pragnienia i plany. Na łamach „Zmysłownika” magia spotyka się z codziennością, a dawne ilustracje z nowoczesnymi, geometrycznymi kształtami.

Wydany po raz pierwszy w 2017 roku „Zmysłownik” zdobył serca czytelników KUKBUK-a. Docenili go też profesjonaliści – otrzymał wyróżnienie na Łódź Design Festival, a jury konkursu Klubu Twórców Reklamy przyznało mu Złoty Miecz w kategorii „ilustracje”.

„Zmysłownik” można kupić w sklepie internetowym KUKBUK-a. 

 


© KUKBUK 2018