Gdzie najlepsza kawa? W domu! - KUKBUK

Gdzie najlepsza kawa? W domu!

Gdzie podają najlepszą kawę? Oczywiście w domu! Ciśnieniowy ekspres wolno stojący Miele CM 6 zaparzy aromatyczne espresso, oryginalne latte macchiato czy kremowe cappuccino jak w najlepszej włoskiej kafejce.
ekspres miele kukbuk

Ekspres Miele wyposażono w Aromatic System pozwalający wydobyć z ziaren wszystko, co najlepsze, dzięki czemu nasz domowy barista zawsze serwuje kawę o perfekcyjnym smaku i aromacie. Wielofunkcyjna dysza (nie trzeba przestawiać filiżanek, żeby uzyskać mleczny napój) i funkcja parzenia wszystkich wariantów kawy×2 ułatwiają realizowanie nawet największych zamówień, gdy po dobrym obiedzie w odpowiedzi na pytanie „kto życzy sobie kawy?” wyrasta nad stołem las rąk.

ekspres miele kukbuk

Obsługę ułatwia sterowanie za pomocą wyświetlacza LCD i zlokalizowana na froncie specjalna strefa szybkiego wyboru, która daje użytkownikowi możliwość natychmiastowego skorzystania z najważniejszych funkcji – wystarczy dotknąć odpowiedniej ikonki. CM 6 to także charakterystyczny dla Miele wyjątkowy styl. Purystyczne wzornictwo w połączeniu z białą lub matowoczarną obudową i elementami ze stali szlachetnej wzbudzi zachwyt każdego miłośnika nowoczesnego designu. Bryła ekspresu – prosta, choć niepozbawiona stylistycznych smaczków – doskonale komponuje się z nową generacją urządzeń do zabudowy Miele.

Kto życzy sobie kawy…?

 


© KUKBUK 2018