Feel the spirit - zapraszamy na Sylwestra w muzeum - KUKBUK

Feel the spirit – zapraszamy na Sylwestra w muzeum

Czy macie już plany na sylwestrową noc? Restauracja Instalacje Art Bistro oraz mobilny cocktail bar Rollin’Spirits zapraszają na niezwykłą imprezę do artystycznych przestrzeni Zamku Ujazdowskiego – Sylwestra FEEL The SPIRIT.
sylwester muzeum kukbuk

Sezonowa kuchnia, zaskakujące koktajle i muzyka, od której stopy rwą się do tańca – czego więcej trzeba, żeby zabawa była udana? Tej nocy będzie jednak nie tylko tańczyć. Restauracja Instalacje Art Bistro, która przez całe lato karmi piknikowiczów przy Zielonym Jazdowie, przygotuje pyszne sezonowe menu i zadba, żebyście mieli energię do zabawy. Tomek i Michał, czyli duet z mobilnego baru Rollin’Spirits, przedstawią wam tajniki komponowania drinków klasycznych i molekularnych. We wnętrzu, w menu i w dress code będą panować trzy najszlachetniejsze barwy – biel, czerń i złoto, a o północy czeka was pokaz fajerwerków, oglądany z najpiękniejszego tarasu w mieście, należącego do Qchni Artystycznej.

Liczba miejsc jest ograniczona, a rezerwacji można dokonywać pod numerem +48 660 798 772 lub pisząc na adres instalacjeartbistro@gmail.com. Do wyboru macie dwa rodzaje biletów:

BLACK&WHITE – 280 zł/os – w tym pełne menu sylwestrowe, powitalny koktajl,

lampka szampana o północy, zabawa przy muzyce unikalnego duetu DJów, pokaz

sztucznych ogni, bezpłatny parking przed restauracją.

GOLDEN – 450zł/os – w tym pełne menu sylwestrowe, nieograniczony dostęp do

baru Rollin’Spirits (cocktaile, softy, kawa, herbata), lampka szampana o północy,

zabawa zabawa przy muzyce unikalnego duetu DJów, pokaz sztucznych ogni,

bezpłatny parking przed restauracją.

Uwaga, śledźcie nasze newsy – już po Świętach będziemy mieli dla was konkurs, w którym do wygrania będzie podwójne zaproszenie na Sylwestra FEEL The SPIRIT. Do zobaczenia!


© KUKBUK 2018