Ekologiczna jazda próbna na BioBazarze - KUKBUK

Ekologiczna jazda próbna na BioBazarze

Planujecie zakupy na BioBazarze w najbliższą sobotę 29 marca? Po zaspokojeniu apetytu będziecie mogli skorzystać z jazdy próbnej nowym modelem marki BMW!
bmw kukbuk

BioBazar to miejsce dla fanów kuchni, gotowania i zdrowego stylu życia. Znajduje się w starej fabryce dawnej przemysłowej Woli, w odległości krótkiego spaceru od ronda ONZ. Zajmuje trzy duże pofabryczne hale, w których wystawia się ponad 70 wystawców oferujących ekologiczne wędliny, mięso, drób, nabiał, owoce, warzywa, przetwory, ryby, ciasta i ciastka, soki, pieczywo, wyroby garmażeryjne, oleje, kosmetyki, środki czystości i wiele innych certyfikowanych produktów. Jednym słowem, na BioBazarze znajdziecie wszystko co zdrowe i smaczne.

I chociaż wydaje się, że na ekologiczne zakupy z zasady lepiej przyjechać rowerem lub przyjść na piechotę, BMW i3 to całkowicie elektryczny model z 0-procentową lokalną emisją spalin. Połączcie więc przyjemne z pożytecznym – po skosztowaniu domowych serów i pieczywa wskoczcie za kierownicę!

Najbliższy BioBazar odbywa się w sobotę od 8:00 do 16:00, przy ul. Żelaznej 51/53 na terenie dawnej fabryki Norblina. Parking na 170 miejsc na samym BioBazarze. Dojazd autobusem 157 (przystanek Norblin) lub tramwajami 7,8,9,22,24,25 (przystanek Pl.Starynkiewicza) oraz 10,17,33,37, 41 (przystanek Rondo ONZ).


© KUKBUK 2018