Dzień z kartą KUKBUK-a - KUKBUK

Dzień z kartą KUKBUK-a

Lato zaczęło się na całego a wraz z nim przyszła nowa wakacyjna energia. Jak ją spożytkować? Najlepiej iść na spacer z kartą KUKBUK-a w kieszeni.
karta kukbuka

Z samego rana pędźcie na śniadanie do cukierni Batida, gdzie z 10-procentowym rabatem zjecie maślane croissanty i budyniowe ślimaki z rodzynkami. W niedzielne poranki rozpoczniecie tam dzień od darmowego kieliszka prosecco, który doda animuszu do dalszych przygód. W nowym numerze spacerujemy razem po meksykańskich ulicach i zaglądamy do tortillerii. Kiedy już nabierzecie apetytu, na kolorową fiestę, wpadnijcie do Dos Tacos, gdzie tortille schupiecie 10% taniej. A może marzą wam się lekkie sałatki i chrupiące pędy? Znajdziecie je w Veg Deli i zjecie z 5-procentową zniżką. Obiad warto strawić, wylegując się na kocu i czytając o historii pikników (koniecznie posmarujcie nos kremem do opalania, który znajdziecie w internetowym sklepie R-lab) ale w końcu przyjdzie pora na deser! Wtedy uderzajcie do cukierni Smaki Warszawy, gdzie wszystkie torty bezowe, zarówno w całości, jak i w kawałkach, możecie kupić aż o 15% taniej. Pakujcie piknikowy kosz i w te pędy, celebrować wiosnę!

 

Karta KUKBUK-a to prezent dla wszystkich, którzy zaprenumerują nasz magazyn. Chcecie dostawać nowe numery prosto do skrzynki pocztowej? Zajrzyjcie do sklepu internetowego, gdzie czeka na was prenumerata (także w wersji z wydaniami specjalnymi). Tutaj znajdziecie pełną listę zniżek, na które mogą liczyć posiadacze karty.


© KUKBUK 2018