Deska z historią - konkurs - KUKBUK

Deska z historią – konkurs

Trochę zniszczone, ale ulubione – macie takie w swoich kuchniach? Pokażcie nam swoje ulubione deski kuchenne.
deska do krojenia kukbuk

Deski do krojenia to prawdziwe bohaterki – nie boją się noży, ognia i wody. Wielokrotnie używane, zbierają ślady kolejnych uczt. Bywają osmolone lub stopione od płomienia kuchenki lub zbyt gorącego garnka, malowniczo pęknięte od wilgoci i pełne bruzd od zamaszystego siekania. Czasem chciałoby się je już im odpuścić i pozwolić odejść na kuchenną emeryturę, ale to nie łatwe – nie bez powodu są tak często używane, mają przecież idealny rozmiar, grubość czy wygodną rączkę. Znacie to?

 

Pokażcie nam swoje ulubione deski, takie, które wiernie służą wam od lat. Skąd wzięły się ślady, które noszą? Na wasze zdjęcia czekamy na Instagramie – oznaczcie je hasztagami #kukbuk i #smutnadeska i dodajcie kilka słów historii. Pięć najciekawszych zdjęć zostanie nagrodzonych drewnianymi deskami z kolekcji KUKBUK-a. Powodzenia!

 

 

Jeśli wasza ulubiona deska aż się prosi o chwilę odpoczynku, dajcie jej chwilę wytchnienia i zajrzyjcie do naszego sklepu internetowego. Tam czekają na was jej następczynie – dębowe i bukowe cuda od pana Stanisława, zaprzyjaźnionego stolarza. Konkurs trwa do 14 września, a zwycięzców wybierzemy następnego dnia.

 

Macie już naszą deskę? Koniecznie pokażcie, jak się sprawuje!


© KUKBUK 2018