Zostań szefem kuchni w swoim domu - KUKBUK

Zostań szefem kuchni w swoim domu

Nie wystarczy dobrze gotować, talent wymaga wsparcia odpowiednim sprzętem.

Zdjęcia: materiały promocyjne

samsung kukbuk

Niesłusznie uważa się, że gotowanie w domu diametralnie różni się od tego w profesjonalnej kuchni. To pierwsze może być na równie wysokim poziomie, pod warunkiem że zadbamy o odpowiednie wyposażenie kuchni w najnowsze rozwiązania, które sprawią, że przygotowanie wykwintnego obiadu dla większego grona przyjaciół czy całej rodziny będzie dziecinną igraszką. Zaprzęgnijcie do pomocy najnowsze technologie, rozwijajcie waszą pasję i cieszcie się kulinarnymi sukcesami.

 

Samsung opracował wyjątkowe linie sprzętów kuchennych do zabudowy, wykończonych w elegancki sposób i kryjących technologiczne udogodnienia, które pozwolą osiągać raz po raz doskonałe rezultaty oraz oszczędzić energię i czas.

Wiadomo, że każdy reprezentuje inny styl gotowania – szeroka gama systemów, z których możemy wybierać, gwarantuje, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Piecz obiad z deserem jednocześnie

Piekarnik to zwykle centralny element kuchni. Warto więc, żeby spełniał wasze wymagania. Samsung zaprosił do współpracy najlepszych szefów kuchni wyróżnionych gwiazdkami Michelin i stworzył przy ich pomocy urządzenia kuchenne nowej generacji. Teraz do pieczenia będziecie mogli użyć technologii Gourmet VapourTM zarezerwowanej do tej pory dla profesjonalnych kuchni. Gorąca para rozprowadzana równomiernie po całym wnętrzu piekarnika gwarantuje szybkie ogrzewanie potraw, przez co pozwala uzyskać za każdym razem chrupiącą skórkę i niezwykle soczyste wnętrze mięs oraz rumianą, pachnącą powierzchnię i miękki miąższ chleba.

 

Jeśli wybierzecie piekarniki z linii Czarne szkło, Neo czy Uniwersal, możecie upiec te dwie potrawy jednocześnie, oszczędzając czas i prąd – wyposażone są bowiem w technologię Dual Cook, która umożliwia dostosowanie czasu i temperatury pieczenia do rodzaju produktu. Nie obawiajcie się przenikania się zapachów, bo w piekarnikach zainstalowano specjalne, odgradzające poziomy separatory.

samsung kukbuk

Doskonały rezultat za każdym razem

Jeśli stresuje was to, że potrawy podgrzewają się nierównomiernie, z jednej strony wychodzą blade, a z drugiej przypalone, i musicie ciągle obracać lub przekładać produkty, wybierzcie piekarnik z dwoma wentylatorami. Wasze potrawy już zawsze będą rumiane ze wszystkich stron.

 

Co więcej, nie musicie trzymać w domu dziesiątek tabelek z wypisanymi temperaturami i czasami gotowania. Zaawansowane programy kulinarne, w które wyposażone są piekarniki, dostosują długość i temperaturę pieczenia do danego produktu.

 

Szybkość, wygoda i więcej czasu dla siebie

Nie zawsze gotowanie musi wiązać się z wyprawianiem wykwintnych przyjęć. Często trzeba sobie coś przygotować w biegu lub podgrzać pozostałości obiadu z poprzedniego dnia. Odpowiedzią na te potrzeby jest technologia Speed Oven, łącząca funkcje piekarnika i mikrofalówki. Dzięki takiemu rozwiązaniu w mgnieniu oka wyczarujecie coś pysznego.

Po wszystkim trzeba jeszcze posprzątać. Na szczęście piekarniki Samsung czyszczą się same – na trzy sposoby.

Czyszczenie pyrolityczne wykorzystuje ekstremalnie wysokie temperatury, zamieniające resztki w popiół, który później można łatwo usunąć. Czyszczenie katalityczne podczas pracy piekarnika zbiera tłuszcz oraz pozostałości gotowania w tylnej części komory i je rozpuszcza. Czyszczenie parowe tworzy ekstremalnie gorącą parę, która rozpuszcza trudne plamy i resztki jedzenia.

 

Już nigdy nie przypalisz sosu

Nie wszystko jednak da się ugotować w piekarniku. Nowością Samsunga są płyty indukcyjne podświetlane diodami, które świecą z różnym natężeniem, imitując precyzyjnie płomień kuchenki gazowej. Dzięki technologii wirtualnego płomienia wystarczy rzut oka na kuchenkę, żeby zobaczyć, jak mocno gotują się zupy i sosy. Płyty są także wyposażone w rozszerzone strefy indukcji, na których postawicie największe nawet brytfanki i foremki, niekoniecznie o okrągłych kształtach.

samsung kukbuk
samsung kukbuk

Technologii i sprzętów oferowanych przez firmę Samsung jest jeszcze wiele. Wykorzystajcie najnowsze rozwiązania i zbudujcie kuchnię doskonałą, a przede wszystkim własną.


© KUKBUK 2018