WYDANIE SPECJALNE: KUKBUK Wnętrza i Podróże - KUKBUK

WYDANIE SPECJALNE: KUKBUK Wnętrza i Podróże

Pakujcie się. Ruszamy na smakowitą ekspedycję!
WYDANIE SPECJALNE KUKBUK wnetrza i podroze

WEJDŹ DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO I KUP KUKBUKA WNĘTRZA I PODRÓŻE

 

KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE to spotkanie z nietuzinkowymi osobowościami, eksploracja mapy miejsc istniejących naprawdę i tych w naszych głowach, poznawanie lokalnych zaskakujących prostotą przepisów z odległych stron świata.

 

KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE to opowieść o nas – ludziach, którzy podróżują dużo więcej niż kiedykolwiek wcześniej, ale też o czasach, kiedy do pracy wystarczy komputer i nie jest potrzebny stały adres.

 

KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE to obserwowanie świata z uważnością i skupieniem. Rozglądając się na wszystkie strony, wypatrzyliśmy ciekawych świata kolekcjonerów, którzy szeroko otworzyli przed nami drzwi i pokazali niebanalne wnętrza. Zagadaliśmy do żyjących według własnych zasad nowych Cyganów, których odwagę i bezkompromisowość doskonale oddają zdjęcia brytyjskiego fotografa Iaina McKella, a z architektką dr Anną Lorens przygotowaliśmy wystawę o współczesnych nomadach.

 

KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE to zaproszenie do wspólnego stołu z artystką AsiąLalą oraz fotografikami Jackiem Porembą i Bartem Pogodą. Podążając za ich niezwykłymi kadrami, odwiedziliśmy i zjedliśmy w Maroku, Japonii i na Sycylii.

Do zobaczenia na szlaku i przy wałówce!


© KUKBUK 2018