Pralka, która spełnia życzenia - KUKBUK

Pralka, która spełnia życzenia

Marzy Ci się pralka, która pracuje tak cicho, że możesz o niej zapomnieć? Która pierze tak dokładnie, że usuwa z odzieży także 99,9% alergenów? Taka, która dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym pozwala ograniczyć zużycie detergentów i ograniczyć zużycie energii w Twoim domu?
lg kukbuk

Pralka LG wykorzystuje podczas prania właściwości pary wodnej – delikatność, a zarazem skuteczność w usuwaniu zabrudzeń. Czasami natura bywa dla technologii najlepszą inspiracją.  Programy delikatnego prania parowego Allergy Care, pozwalają na pozbycie się nawet 99,9% alergenów, a technologia Steam Softener sprawia, że możesz ograniczyć stosowanie chemicznych środków zmiękczających, bo tkaniny stają się delikatniejsze w naturalny sposób, co jest szczególnie ważne dla osób z delikatną skórą.

lg kukbuk

Pralki parowe LG spełniają nawet te niewypowiedziane życzenia. Zapominalskim umożliwiają dodanie ubrań do już trwającego prania – wystarczy nacisnąć przycisk i dorzucić ubrania do bębna. Cenisz sobie ciszę? LG także wzięło to pod uwagę i wyposażyło pralki w cichy silnik, który sprawi, że zapomnisz o tym, że urządzenie pracuje. Brzmi bajkowo? Usiądź i zastanów się nad kolejnymi życzeniami.

lg kukbuk
lg kukbuk

© KUKBUK 2018