Piwniczka na salonach - KUKBUK

Piwniczka na salonach

Dobry rocznik Heitersheimer Maltesergarten do wędzonego pstrąga w sosie koperkowym albo Spitzer Schlossgarten do krewetek królewskich z kalafiorem i ziemniakami. Miłośnicy wina wysoko cenią nie tylko celne wskazówki kulinarne, lecz także techniczne podpowiedzi. Jak przechowywać wino w domu, by było w idealnej formie, gdy podamy je do posiłku?
miele wino kukbuk
miele wino kukbuk

Inżynierowie Miele znaleźli doskonałe rozwiązanie – w serii 6300 zaprojektowali linię kompaktowych, podblatowych chłodziarek do wina, które pomieszczą do 34 butelek szlachetnego trunku przy wysokości jedynie 87 cm. Zaawansowana technologia czuwa nad tym, żeby wino zawsze było przechowywane w idealnych warunkach. Picie dobrego wina wymaga specjalnej oprawy. Dlatego zestaw sommelierski, będący częścią wyposażenia topowego modelu chłodziarki, składa się z kilku ekskluzywnych akcesoriów. Jednym z nich jest wewnętrzny drewniany stojak na kieliszki – schłodzone szkło ułatwia serwowanie białego i musującego wina w odpowiedniej dla niego temperaturze. Do tego stojak bardzo atrakcyjnie wygląda – bo nowe chłodziarki Miele to nie tylko jakość i technologia, ale i styl.

miele wino kukbuk

Najwyższej klasy wykończenie wnętrza gwarantuje, że butelki ulubionego wina będą leżakować w iście królewskich warunkach. W sprawnym zarządzaniu domową kolekcją pomoże też… kawałek kredy: każdy drewniany ruszt jest zakończony tabliczką, dzięki czemu można wygodnie opisać zawartość półek. Taki ukłon w stronę tradycji nie dziwi w przypadku marki o przeszło stuletniej historii.


© KUKBUK 2018