Falcon - kuchenki jak dzieła sztuki - KUKBUK

Falcon – kuchenki jak dzieła sztuki

Legendarne i piękne. Takie są kuchenki firmy Falcon, która właśnie świętuje wyprodukowanie milionowego egzemplarza i wprowadza na polski rynek nowe modele.
kuchenka falcon kukbuk

PRODUKTÓW FALCON SZUKAJCIE NA WWW.PREMIUMKITCHENS.PL

 

Na sprzęcie Falcon z lubością gotują nie tylko światowej sławy szefowie kuchni, lecz także nieprofesjonalni kucharze amatorzy.  Na czym polega wyjątkowość produktów Falcon? Może na połączeniu nowoczesnych kuchennych technologi, innowacji z wysmakowanym dizajnem, choć bez oderwania od tradycji. Na polski rynek trafiają właśnie trzy modele: Classic Deluxe 110, 1092 Deluxe oraz 900S.
Classic Deluxe 110

Flagowy Falcon, który wyglądem nawiązuje do wieloletniej tradycji firmy, wyposażony został w wiele nowoczesnych i innowacyjnych funkcji. Do wyboru są trzy rodzaje górnej płyty grzewczej: gazowo-elektryczną, indukcyjną lub ceramiczną. Równoczesne przygotowywanie kilku potraw zapewniają dwa niezależne piekarniki o pojemności 73 litrów każdy; 5 palników, w tym jeden wielopierścieniowy ze stelażem na woka, a także dwuobwodowy grill (ta opcja umożliwia grillowanie przy zamkniętych drzwiach, dzięki czemu jedzenie jest równomiernie zarumienione, a zapachy nie przedostają się do pomieszczenia).

falcon kuchenka kukbuk Picture 801

Stworzona z mocnego odlewu aluminiowego płyta Griddle z powodzeniem znajdzie zastosowanie w przygotowaniu potraw z rusztu. Gładka powierzchnia idealnie przylega do płyty górnej i nadaje się do beztłuszczowego smażenia mięs, ryb czy warzyw.

 

Falcon wprowadził w Classic Deluxe 110 nowinki poprawiające komfort codziennego użytkowania. Uchwyt Handyrack przyczepia się do drzwiczek piekarnika i wyciąga za sobą tackę. W ten sposób bezpiecznie wyjmuje się z wnętrza rozgrzaną potraw, bez konieczności jej dotykania. Ułatwieniem w czasie prac kuchennych jest nowoczesny sposób rozmrażania – cyrkulujące wewnątrz powietrze uniemożliwia ścięcie produktów przed ich gotowaniem.

W mającą klasę energetyczną A kuchenkę wbudowano również funkcję Rapid Response. Dzięki niej piekarnik nagrzewa się 30% szybciej. Umieszczone w zimnym wnętrzu schłodzone jedzenie szybciej zaczyna się gotować, a przez to nie traci się czasu oraz energii czekając na finalną temperaturę.

 

1092 Deluxe

Kolekcja Falcon Delux powinna być marzeniem wszystkich, którzy pasjonują się gotowaniem. Górna płyta grzewcza posiada 5 palników (jeden wyposażony w stelaż do woków).
Decydując się na ten model o klasie energetycznej A, można wybrać tradycyjną płytę gazową, ceramiczną lub indukcyjną. Obszerne urządzenie, o szerokości 109,2 cm ma dwa niezależne piekarniki o pojemności 78 litrów. Grill tego modelu ma jeszcze więcej opcji pieczenia i większą pojemność uzyskaną dzięki zastosowaniu głębszej tacki.

kuchenka falcon kukbuk Brass

Osobom, które cenią sobie domowe wypieki, na pewno przypadnie do gustu praktyczna szuflada do wyrastania ciasta, udogodnienie rzadko spotykane w innych modelach dostępnych na rynku.

 

900S

Kuchenka 900S należy do linii półprofesjonalnej. Dzięki swoim funkcjom ma parametry urządzeń stosowanych powszechnie w gastronomi. Model o szerokości 90 cm wyposażony został w wyjątkowo energooszczędny panel (EPS), który pozwala podzielić piekarnik na pół. Obie strony piekarnika mogą pracować równocześnie lub niezależnie od siebie przy zachowaniu tych samych funkcji.

kuchenka falcon kukbuk Roomsets & Features

Cała komora do pieczenia ma pojemność 115 litrów – to jeden z największych piekarników jakie dostępne są obecnie w Polsce. Decydując się na kuchenkę 900S można wybrać płytę gazową lub indukcyjną.

 

Również w tym modelu Falcon zastosował Handyrack – przydatny element pozwalający na wyciągnięcie nagrzanej tacki z potrawą przy pomocy drzwiczek.
Produktów Falcon szukajcie na www.premiumkitchens.pl.


© KUKBUK 2018