Dwa prania zamiast jednego z pralką LG TWIN Wash - KUKBUK

Dwa prania zamiast jednego z pralką LG TWIN Wash

Kulinarnym sukcesom i domowym ucztom towarzyszą zazwyczaj niespodziewane plamy. Zabrudzenia z tłuszczu czy wina wymagają szybkiej interwencji z naszej strony. Nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza kiedy nie mamy czym wypełnić pralki i szkoda nam marnować energię i miejsce na jedną rzecz. Z pomocą rusza nowa pralka TWIN Wash od LG.
lifestyle_kukbuk_LG_pralka

To także idealne rozwiązanie dla tych, którzy narzekają na brak czasu i nieskończony nadmiar prania. Wyposażona w dwa bębny pralka LG TWIN Wash potrafi jednocześnie wyprać różne typy ubrań, wymagające odmiennych ustawień. W tym samym czasie możemy zrobić niezależnie pranie czarnych i kolorowych ubrań lub silnie zabrudzonych tkanin z tymi delikatnymi, wymagającymi specjalnego traktowania. Co najlepsze, oba cykle zajmą nam w sumie niecałą godzinę. Dwa bębny – główny, ładowany od przodu oraz mały, wysuwany u dołu pralki – mieszczą się w jednym, eleganckim urządzeniu z klasy Premium. Większy bęben został dodatkowo wyposażony w nowoczesne rozwiązania zapewniające najwyższą jakość prania. Jednym z nich jest opcja dołożenia prania do trwającego już cyklu, a także skrócenie czasu prania przez system umożliwiający bezpośrednie rozpylenie wody z proszkiem, płynem lub kapsułką bezpośrednio na tkaniny. Jeśli zależy nam na odświeżeniu, zmiękczeniu, a przede wszystkim usunięciu alergenów z odzieży, możemy skorzystać także z nowej funkcji prania parowego ze specjalną technologią wytwarzania pary.

Głównym zadaniem mniejszego bębna jest szybkie i niezawodne działanie w awaryjnych sytuacjach. Mocno zabrudzony fartuch nie potrzebuje już towarzystwa innych ubrań podczas prania, idealnie wpasuje się w kompaktową przestrzeń dodatkowego bębna. Opcja sprawdza się w sytuacjach, kiedy potrzebujemy wyczyścić niewielką ilość prania i nie chcemy na siłę zapełniać dużego bębna. Pralka została ponadto wyposażona w wydajną suszarkę hybrydową, tworząc wielofunkcyjny i zintegrowany sprzęt domowy, odpowiadający ambicjom naszych czasów. Codzienne pranie i suszenie ułatwi nam także łącze WiFi, umożliwiające monitorowanie, diagnozowanie problemów, pobieranie dodatkowych programów i łatwe kontrolowanie urządzenia podczas zakupów, pracy czy spotkań poza domem z pomocą każdego smartfona.

kukbuk LG pralka TWINWash

Pralka LG Twin Wash to nie tylko oszczędność czasu i naszej cennej energii, ale też eleganckie oraz stylowe wzornictwo. Hartowane szkło w połączeniu z klasyczną bielą oraz ergonomicznymi elementami kompaktowej formy urządzenia tworzą nowoczesny i uniwersalny niezbędnik pasujący w każdym domu. Warto wspomnieć o ekonomicznych właściwościach pralki z dwoma bębnami – docenić mniejsze zużycie wody, prądu i środków piorących, odpowiednio dostosowane do zadań mniejszego bębna.

Obiekty wielozadaniowe, wyposażone w inteligentne rozwiązania ułatwiające codzienne życie nie pozostają dłużej futurystyczną wizją projektantów. Pralka LG Twin Wash będzie dostępna w naszych sklepach w przeciągu najbliższych dni. Producent zaprezentował już kolejne, równie praktyczne i inteligentne rozwiązania serii Premium – to m.in. lodówka Knock-On Door-in-Door, która umożliwia prześledzenie zawartości lodówki bez otwierania drzwiczek, czy hybrydowe oczyszczacze powietrza.


© KUKBUK 2018