"Cudowna moc roślinnych koktajli" - wygraj książkę Magdaleny i Tomasza Olszewskich - KUKBUK

„Cudowna moc roślinnych koktajli” – wygraj książkę Magdaleny i Tomasza Olszewskich

Koktajl jest dobry na wszystko!

Tekst: redakcja
Grafika: materiały promocyjne

roslinne koktajle konkurs kukbuk

Pięć porcji warzyw i owoców dziennie? Brzmi łatwo, ale trudniej pamiętać o tym, żeby do każdego posiłku dokładać sałatę i jabłko. A może by tak po prostu to wszystko zmiksować?

Na rynku ukazała się właśnie nowa książka Magdaleny i Tomasza Olszewskich, pasjonatów surowego żywienia i koktajli.

Autorzy, miłośnicy zielonych koktajli i świeżo wyciskanych soków, w ciągu roku przepuszczają przez blender i wyciskarkę kilkaset kilogramów warzyw i owoców.

Promują zdrowe odżywianie oraz lokalnych producentów warzyw i owoców. Udowadniają, że to, co zdrowe, może być również smaczne. Przekonują też, że już jeden koktajl dziennie sprawi, że po kilku tygodniach nasz organizm poczuje różnicę. Wystarczy blender, świeże składniki i zaledwie kilka minut, by cieszyć się smakiem, zdrowiem i energią.

Książka jest opatrzona obszernym wstępem i podzielona na rozdziały – możemy zmiksować sobie koktajl o działaniu antynowotworowym, na mocne włosy czy zdrowe serce. Są też koktajle deserowe, przepisy na mleka roślinne i zdrowe desery.

Jeśli też chcecie miksować i pić koktajle, mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 egzemplarze książki „Cudowna moc roślinnych koktajli”. Aby je zdobyć, wystarczy do 11 lipca przesłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl odpowiedź na pytanie: jakie składniki należy zmiksować, aby otrzymać zdrowy koktajl w kolorze niebieskim? 12 lipca wybierzemy najciekawsze wypowiedzi i ogłosimy zwycięzców. Powodzenia!

 

Regulamin


© KUKBUK 2018