Coraz bliżej święta! - KUKBUK

Coraz bliżej święta!

Tchibo pomaga w przygotowaniach do Bożego Narodzenia.

Naszym zdaniem grudzień to najpiękniejszy miesiąc w roku. Co z tego, że pogoda rzadko dopisuje, skoro jest tak ciepło i przytulnie dzięki świątecznej atmosferze? Świeczki, miękkie koce, migoczące dekoracje, zapach korzennych przypraw, ciepło bijące od piekarnika – to wszystko sprawia, że przygotowania do świąt są tak rozkoszne.

Jeśli w waszym domu brakuje zimowych akcesoriów, przyjrzyjcie się najnowszej ofercie Tchibo, dostępnej w sklepie internetowym i salonach stacjonarnych. Znajdziecie tam wszystko, co zmieni wasz dom w ciepłe, świąteczne gniazdko. Nawet choinkę!

W Tchibo znajdziecie też szereg akcesoriów, które sprawią, że świąteczne gotowanie będzie łatwiejsze. Każdy kucharz, nawet domowy, potrzebuje przecież porządnego noża i naczyń, dzięki którym będzie mógł przygotować upatrzoną w magazynie kulinarnym (na przykład w KUKBUK-u!) tartę czy pieczeń. Co najważniejsze, kuchenne akcesoria dostępne w Tchibo sprawdzą się doskonale nie tylko w domowej kuchni, lecz także jako prezenty dla najbliższych.

Pierwszej gwiazdki można wypatrywać za oknem, ale co, jeśli pogoda nie dopisze? W Tchibo znajdziecie niezwykły prezent dla wszystkich małych i dużych wielbicieli podziwiania nocnego nieba. Domowe planetarium rozświetli wasze ściany gwiazdozbiorami i ukołysze do snu, nie tylko najmłodszych.

Gdy już pięknie udekorujecie swój dom, a na stole ustawicie wszystkie pachnące potrawy, usiądźcie razem z bliskimi i celebrujcie wspólny czas. Bo to właśnie jest w świętach najważniejsze!

 


© KUKBUK 2018