ChAppsnij aplikację KUKBUK-a - KUKBUK

ChAppsnij aplikację KUKBUK-a

Interaktywny żurek i dźwięki sznurem za mazurem. Emilia Nyka, twórczyni interaktywnej wersji KUKBUK-a, opowiada, co najfajniejszego znalazło się w ostatnim tabletowym wydaniu KUKBUK-a „Kwiat wiśni”.
aplikacja kukbuk

Aplikacja od ponad dwóch lat rozwija się na bazie papierowego KUKBUK-a, zamieszczanych w nim błyskotliwych tekstów, apetycznych zdjęć oraz kuszących przepisów, i rozkwita dzięki filmom, animacjom, interaktywnym infografikom, wszystkim interaktywnym przejawom, których papier nie pomieści. Mam je wszystkie pod ręką, w każdej chwili mogę sięgnąć po ulubione. Na przykład kiedy jestem w schronisku w Karkonoszach, bez prądu, podczas zamieci i bez Wi-Fi. Dopóki nie padnie bateria, czytam ulubione felietony Macieja Nowaka, bo raz ściągnięte na moje urządzenie, pozostają tam na zawsze. Albo nad morzem, kiedy szukam pomysłu na dania z rybą, wystarczy, że zanurkuję po numer „Woda wyciąga”.

I tym razem numer KUKBUK-a na tablety nie stroni od zabawy i niespodzianek. „Kwiat wiśni”, prócz dodatkowych przepisów na „sezonówki”, zawiera linki do muzyki z playlisty „Za mazurem dźwięki sznurem”, która przyda się przy pieczeniu wielkanocnych ciast, a także wygodny indeks przepisów z odnośnikami do materiałów z całego numeru. Kuba Janicki, krakowski sybaryta, ugotuje dla was żurek. Interaktywny, ma się rozumieć! Zobaczycie, jak go przygotować krok po kroku. I nie są to wcale jaja, no, chyba że wielkanocne.

 

 

Sprawdźcie zresztą sami – tutaj.

aplikacja kukbuk
aplikacja kukbuk
aplikacja kukbuk

© KUKBUK 2018