Biba z kartą KUKBUK-a! - KUKBUK

Biba z kartą KUKBUK-a!

Niezaspokojony apetyt to stan niepożądany podczas karnawału. Z kartą KUKBUK-a, którą dostaniesz przy zamówieniu prenumeraty, spełnisz swoje największe zachcianki. Schowaj ją więc do portfela i ruszaj w miasto. Czas zacząć bibę!
karta kukbuka

Pogoda będzie cię zniechęcać: – A pomarudzę sobie w domu, posypię głowę cekinami i będę siorbać pod kołdrą bawarkę – pomyślisz nie raz. Po lekturze najnowszego KUKBUK-a przekonasz się jednak, że nie jest to najlepsza forma zabawy. Ściągaj piżamę, wciągaj czapkę i działaj spontanicznie. Zastanów się, na co masz ochotę.

 

Czyżby były to maślane, pachnące croissanty z Batidy? To jeden z wielu smakołyków w tej cukierni, które wzruszają redakcję KUKBUK-a (na wszystkie masz 10% zniżki). Przygotowanie delikatnego, listkującego się ciasta francuskiego wymaga równej staranności i zaangażowania, jak wydzierganie obrusu haftem richelieu. Wiemy, co mówimy, byliśmy na warsztatach prowadzonych przez cukierników Batidy! Na skrzydłach słodkiego uniesienia leć na krakowski Kazimierz. W Miejscu prowadzonym przez naszego blogera Krakowskiego Makaroniarza napijesz się mocnej kawy (na wszystkie pozycje w menu masz 10% zniżki). Bartek będzie cię kusić swoimi nalewkami, nie wzbraniaj się! Po więcej procentów możesz zajrzeć do sklepów Mielżyński. Masz 5% zniżki na wino i mocniejsze alkohole, a w sklepie online nawet 10% na cały asortyment! Twoja fantazja zacznie się rozkręcać, zapragniesz zorganizować karnawałowe przyjęcie. Zakupy zrób w Almie (15% zniżki na wszystkie produkty Food & Joy w każdy pierwszy piątek miesiąca) oraz Organic Farma Zdrowia (5% od zakupów za minimum 100 zł). Po dekoracje niezbędne na przyjęciu zajrzyj do Red Onion (10% rabatu na wszystkie produkty, również w sklepie internetowym). Następnego dnia po szampańskiej zabawie, wspominając komplementy, które sypały się na temat dań przygotowanych przez ciebie według przepisów z karnawałowego KUKBUK-a (pączki z kasztanowym nadzieniem, mus z marakui, biszkoptowy tort z popcornem?), zamarzysz o pokrzepiającym obiedzie (śniadanie prześpisz bez żalu i wyrzutów). Ostra kuchnia meksykańska Dos Tacos przywróci ci wigor, a lekkie, wegańskie dania Veg Deli oczyszczą umysł. Słowem, zaczniesz planować kolejną bibę, karnawał wszak trwa do 18 lutego!

 


© KUKBUK 2018