Akademia smaku Sokołów: jak smakuje dobre życie? - KUKBUK

Akademia smaku Sokołów: jak smakuje dobre życie?

Warsztaty metodą design thinking zwieńczone prawdziwą ucztą w ziemiańskim dworze.

Tekst: Basia Starecka
Zdjęcia: materiały prasowe

Akademia smaku Sokołów: jak smakuje dobre życie?
kukbuk akademia smaku sokolow

Akademia Smaku, powołana przez firmę Sokołów S.A., ma jeden cel: rozwijać sztukę kulinarną w zgodzie z najnowszymi trendami oraz inspirować każdego z nas do jakościowych zmian. Od tego, co na talerzu, począwszy, na własnym wnętrzu skończywszy.

 

W trakcie spotkań w malowniczym i zabytkowym Dworze Ziemiańskim w Woli Suchożebrskiej wspólne gotowanie i jedzenie staje się pretekstem do refleksji nad jakością życia. KUKBUK od początku wspiera ideę Akademii Smaku, bliską wartościom, które sam propaguje na łamach magazynu.

 

Co wpływa na jakość naszego życia? Na pewno zdrowe i regularne odżywianie. Jak jednak wytrwać w postanowieniu, że właśnie takie będzie?

Nad tym zastanawialiśmy się podczas ostatniego spotkania w Akademii Smaku Sokołów. Jak stawiać sobie cele, nie tylko kulinarne, i doprowadzać do ich osiągnięcia? Co stanowi o sukcesie w ich urzeczywistnianiu? Z pomocą coacha, Luizy Olichwier-Skwierawskiej z firmy Lotnia, oraz ekspertek z firmy Sokołów S.A., Aleksandry Chalimoniuk z działu PR i Sylwii Miszczuk z działu HR, udało nam się nie tylko wytyczyć cele, lecz także rozpisać plan ich realizacji.

kukbuk akademia sokolow

Uczestnicy warsztatów przeprowadzonych metodą design thinking kończyli je w radosnym nastroju, nie kryjąc podekscytowania: wszyscy mieliśmy ochotę od razu zabrać się do działania.

kukbuk akademia sokolow

© KUKBUK 2018