5 przekąsek do chrupania do seriali - KUKBUK

5 przekąsek do chrupania do seriali

Nadeszła jesień, a wraz z nią długo oczekiwane premiery ulubionych seriali. Zapomnijcie o popcornie, mamy dla was lepsze kąski do zagryzania emocji!
ciastka-770x737

Nadeszła jesień, a wraz z nią długo oczekiwane premiery ulubionych seriali. Zapomnijcie o popcornie, mamy dla was lepsze kąski do zagryzania emocji!

Niewiele jest ciekawszych pomysłów na jesienne wieczory niż dobry serial, ciepły koc i talerz czegoś smacznego. Sprawdźcie nasz serialowy kalendarz i dopasowane do niego menu – jeśli nie znacie tych propozycji, najwyższa pora obejrzeć (i spróbować!).

MR. ROBOT – premiera 11 października

Elliot Alderson wygląda, jakby z anemią był za pan brat. Ale nawet przepracowani geniusze z zaburzeniami osobowości muszą czasem zrobić przerwę i coś przekąsić. Zupa nic – mleczne małe co nieco. Lekki jak chmurka deser, w sam raz dla tych, którzy wydają się żyć samym powietrzem.

WATAHA – premiera 15 października

Mroczny thriller, który spolaryzował polską opinię publiczną. Co do jednego mamy jednak pewność – ani wataha, ani samotny wilk nie pogardziliby naszymi grzankami. Świeżo złowionego górskiego pstrąga wędzimy na ognisku, dodajemy ciepłą brandade i posypujemy szczypiorkiem. Survival survivalem, ale smacznie musi być.

WALKING DEAD – premiera 22 października

Dożyć do końca siódmego sezonu wcale nie było łatwo. Tym, którym się udało, zaserwowalibyśmy mięsne roladki na patyku. Soczyste i chrupiące frykasy – idealna odskocznia dla tych, którzy na co dzień mają do czynienia z mięsem mocno krwistym i niekoniecznie świeżym.

STRANGER THINGS – premiera 27 października

Wcale się nie zapowiada, aby kolejny rok minął młodym bohaterom spokojniej niż poprzedni. Na osłodę nadchodzącego horroru proponujemy gofry. Co prawda nie mrożone, a domowej roboty, w dodatku ze słodkim kremem mascarpone, sądzimy jednak, że Jedenastka by się nie obraziła.

SHAMELESS – NIEPOKORNI – premiera 5 listopada

Trudno o porządek w kuchni, kiedy pałęta się po niej szóstka nieznośnego rodzeństwa, a odpowiedzialnych dorosłych brak. Bałagan w życiu, bałagan na talerzu, ale efekty bywają zadziwiające. Czekolada i sos rybny – mieszanka wybuchowa à la Gallagher. Dziwaczne połączenie smaków, które może was pozytywnie zaskoczyć.


© KUKBUK 2018