14 i 15 lipca Żarcie na kółkach zawita do Lublina! - KUKBUK

14 i 15 lipca Żarcie na kółkach zawita do Lublina!

Mamy dla was vouchery na to wydarzenie!

Przed Centrum Spotkania Kultur staną food trucki serwujące klasyki street foodu, czyli burgery, kanapki na ciepło, hot-dogi i frytki. Oprócz nich pojawią się także dania z najodleglejszych zakątków świata, między innymi azjatyckie pierożki na parze, słynnego pad thaia i zupę ramen, meksykańską tortillę czy amerykańską kanapkę Philly’s. Nie zabraknie także smakołyków dla najmłodszych oraz orzeźwiających napojów.

Już od kilku lat Lublin to nasz stały punkt programu podczas pysznego tournée po Polsce. Mieszkańcy miasta nigdy nas nie zawiedli, dlatego staramy się, aby lubelskie zloty obfitowały w wyjątkowe kulinarne niespodzianki. Tych ostatnich także nie zabraknie tym razem. Już teraz mogę zdradzić, że w przypadku nadchodzącego wydarzenia miłośnicy azjatyckich specjałów z pewnością nie będą rozczarowaniprzekonuje Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

KONKURS!

Mamy dla was 3 vouchery na lubelską edycję „Żarcia na kółkach” – 1 voucher to 4 darmowe dania. Aby je zdobyć, należy na adres konkurs@kukbuk.com.pl przesłać do 12 lipca odpowiedź na pytanie: jakie jest wasze ulubione streetfoodowe danie i dlaczego? Nagrodzimy najciekawsze opisy, a wyniki pojawią się na stronie internetowej 13 lipca. Powodzenia!

Imienny voucher będzie do odebrania w strefie Cydru Lubelskiego.

Przed udziałem w konkursie, zapoznaj się z naszym regulaminem.


© KUKBUK 2018