Startuje Zoo Market, niezwykły pchli targ - KUKBUK

Startuje Zoo Market, niezwykły pchli targ

Warszawska Praga coraz bliżej Berlina.

Zoo Market

aleja Solidarności 55,
Warszawa

ZOO market kukbuk

Tego lata odwiedziny u warszawskich miśków, które leniwie spacerują po wybiegu tuż koło Dworca Wileńskiego, będzie można pogodzić z wyprawą na pchli targ. Nasza blogerka Agnieszka Kowalska o swoich planach stworzenia bazaru rodem z berlińskich ulic wspominała już jakiś czas temu – tu możecie przeczytać jej post. Te ambitne plany nabiorą realnych kształtów w pierwszy weekend czerwca!

 

Nie będzie to zwykły pchli targ, chaotyczny i przytłaczający nadmiarem przypadkowych przedmiotów. Na Zoo Market zostali zaproszeni najlepsi sprzedawcy rzeczy vintage, szperacze i znawcy tematu. Będą mieli szkło, porcelanę, tkaniny, ubrania i zabawki, a także książki i winyle. Pojawi się też coś współczesnego – rodzimy dizajn i food trucki, które nakarmią wszystkich gości. Stare przedmioty zyskają nowe życie, to tu będzie można znaleźć ciekawe pamiątki z Warszawy – zoo jest przecież na trasie wielu turystów – a także elementy wyposażenia mieszkania i odzieżowe perełki.

 

Zoo Market będzie gościł na działce przy alei Solidarności 55, vis-à-vis wybiegu niedźwiedzi w ogrodzie zoologicznym, tuż przy stacji metra Dworzec Wileński. Będzie się odbywał co weekend, bez względu na pogodę, w godzinach 11-17, a pierwszy raz pojawi się 4 i 5 czerwca. Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat wydarzenia. Zapraszamy!


© KUKBUK 2018