Waffle Bar - KUKBUK

Waffle Bar

Lato nad morzem i gofry dla wielu osób są zwiastunem wakacji. W Warszawie naprzeciwko Muzeum Narodowego amatorzy letnich atrakcji znajdą ciekawą alternatywę. Waffle Bar oferuje gofry również w wersji słonej.

Waffle Bar

Aleje Jerozolimskie 4
Warszawa

przejdź do dużej mapy
waffle bar kukbuk
waffle bar kukbuk
waffle bar kukbuk
waffle bar kukbuk

Lokal jest niewielki. W środku znajduje się jedna sala z kilkoma stolikami, na zewnątrz niewielki ogródek. Spróbowaliśmy gofrów z bekonem i sadzonym jajkiem (15zł) oraz z dodatkiem gorgonzoli i wołowiny Red Angus (20zł). To ostatnie połączenie idealnie współgrało z plasterkami gruszki, w efekcie całość w przyjemny sposób łączyła smak słodki, słony i kwaśny. Idealnie doprawiona wersja z bekonem i jajkiem, które na pozór mogłoby się wydawać połączeniem monotonnym i oklepanym, też zasłużyła na uznanie. Jajko było idealnie przygotowane, a bekon przyjemnie chrupiący. Pragnienie ugasiliśmy arbuzowym sorbetem (7zł) i lemoniadą ogórkowo-cytrynową (8zł). Porcje są tu bardzo słusznych rozmiarów, tylko ich podanie może irytować. Papier po krótkim czasie rozmięka i przykleja się do jedzenia.

 

Waffle Bar jest miejscem godnym polecenia wegetarianom i osobom z nietolerancją glutenu. Na duży plus zaliczamy też pomocną i bardzo uprzejmą obsługę. Zatem na gofry już nie tylko do Jastarni!


© KUKBUK 2018