Targ Drugie Śniadanie - KUKBUK

Targ Drugie Śniadanie

Jest klimatycznie, spokojnie i lokalnie. Targ Drugie Śniadanie to dobra alternatywa dla zatłoczonych i gwarnych plenerowych targów śniadaniowych.

Targ Drugie Śniadanie

ul. Obrońców Tobruku 40
Warszawa-Bemowo

co sobotę od godziny 9

przejdź do dużej mapy
Targ Drugie sniadanie kukbuk

Targ Drugie śniadanie rozkłada swoje stragany co sobotę od 9 rano na zielonych terenach przy hali OSiR Bemowo. To idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi – po zakupach na stoiskach i wizycie w ulubionym foodtrucku można zostawić pociechę w mini przedszkolu. Dla najmłodszych przygotowane są różne warsztaty, gry i zabawy, mini dmuchańce, a nawet baseniki z wodą i batut. Teren hali sportowej oferuje też mnóstwo miejsca na rozłożenie piknikowego koca, grę w piłkę, frisbee czy badmintona. Chociaż oczywiście nas najbardziej interesuje jedzenie.

 

Na Targu Drugie Śniadanie dostaniemy wszystkie podstawowe produkty: mięsa i sery od lokalnych producentów (sery zagrodowe zostały wyselekcjonowane przez Giena Mientkiewicza z Serów Polskich), miody z Pasieki Krzemyk i jabłka oraz jabłkowe soki tłoczone z Daru Sadu, chleb na zakwasie, warzywa z małych gospodarstw ekologicznych etc. Wokół OSiRu oczywiście zaparkowały też foodtrucki – zjemy tu tosty w rozmaitych odsłonach, burgery, słodkie i wytrawne gofry, naleśniki i włoskie piady. Włóczenie się pomiędzy straganami umila nienachalna muzyka, a przestrzeni jest tak dużo, że nie zagląda się sąsiadom w talerz. Słowem to miejsce idealne na leniwe sobotnie przedpołudnie.

 

Warto wybrać się na Bemowo na Targ Drugie Śniadanie, zanim stanie się on supermodny i bardzo zatłoczony. Przyjdźcie zrobić zakupy, zjeść coś dobrego i po prostu posiedzieć z rodziną na piknikowym kocu.


© KUKBUK 2018