Street Sushi Grab & Go - KUKBUK

Street Sushi Grab & Go

Poczuj handrolla i azjatycko-polski twist.

Street Sushi Grab & Go

Krucza 46
Warszawa

przejdź do dużej mapy
street sushi kukbuk

Z jakim problemem najczęściej boryka się głodny smakosz w centrum miasta? Gdzie zjeść dobrze, świeżo, zdrowo i najlepiej… szybko. Myślicie, że to zbyt wygórowane wymagania? A gdybyśmy wam powiedzieli, że znaleźliśmy miejsce, które spełnia wszystkie te kryteria?

 

Zlokalizowany przy ulicy Kruczej mały, niepozorny lokal jest w stanie nakarmić każdego łasucha. Sekretem Street Sushi jest to, że nie podaje klasycznych sushi setów, a wielkie, sycące, wypełnione po brzegi handrolle.

 

Spróbowaliśmy wariantu z tuńczykiem (16 zł) i łososiem (13 zł). Ryż w obu wersjach okazał się dobrze ugotowany, lekko klejący. W pierwszym handrollu tuńczyka połączono z miękkim, dojrzałym awokado, chrupiącym porem i orzeźwiającym ogórkiem. Do łososiowego handrolla, oprócz awokado i ogórka, dodano serek śmietankowy i tykwę.

sushi street kukbuk
sushi street kukbuk
sushi street kukbuk
sushi street kukbuk

W menu odkryliśmy więcej niespodzianek, których próżno szukać w klasycznych „suszarniach”. Street Sushi Grab & Go to miejsce, gdzie miłośnicy mięsa mogą zamówić… sushi z kurczakiem w tempurze! W wersji wegańskiej handroll mieści w sobie rzepę, ogórka, tykwę, sezam i sałatę. Każdy więc znajdzie tu coś dla siebie i z łatwością, za niewielkie pieniądze zaspokoi głód.

 

W Street Sushi Grab & Go drzwi się nie zamykają; podczas naszej wizyty co chwilę pojawiały się nowe osoby, które w pośpiechu zamawiały posiłek na wynos. To świetna alternatywa dla niezdrowych fast foodów i tuczących drożdżówek.

 

Tekst i zdjęcia: Kasia Sójka

 

Street Sushi Grab & Go

ul. Krucza 46

Warszawa

godziny otwarcia: pon.-czw.: 12:00-21:00; pt.-sob.: 12:00-23:00;

niedz.: 13:00-21:00


© KUKBUK 2018