Oko w oko - KUKBUK

Oko w oko

Nie znajdziemy tu wyszukanego jedzenia ani wystroju. Dostaniemy za to wszystko, czego zapragniemy podczas spacerów po parku, zwłaszcza kiedy późnosierpniowe słońce nie zachęca już tak bardzo do beztroskiego wylegiwania się na trawie.

Oko w oko

Promenada 2
Warszawa

Godziny otwarcia:

pon. – niedz.: 11:00 – 00:00

przejdź do dużej mapy
oko_w_oko kukbuk
oko_w_oko kukbuk
oko_w_oko kukbuk
oko_w_oko kukbuk

Oko w Oko to niewielki pawilon ukryty w zieleni dolnej części parku Morskie Oko. Nie rzuca się w oczy i nie urzeka urodą. Jednak leżaki przykryte kocami, ogrodowa wykładzina imitująca trawę i piękne parkowe otoczenie wręcz zapraszają do wejścia choćby na chwilę. W zależności od pory dnia możemy napić się tu naprawdę dobrej kawy (polecamy Cold Brew – 100% Arabicę parzoną na zimno i butelkowaną, łagodniejszą w smaku, a mocniejszą w działaniu, 12 zł), zdrowych koktajli (mango z bananem i pietruszką – pyszny, 10 zł) albo dobrych, autorskich drinków, jak Zwykłe Życie (16 zł) czy Spacer po Mokotowie (14 zł). Dla chcących zaspokoić głód lokal ma niewiele propozycji, zaledwie kilka wersji kanapek na zimno i na ciepło, ale niezłych – zwłaszcza z masłem orzechowym, cheddarem, bekonem i rukolą. Plusem są codziennie inne ciasta – opisywane jako domowe i w pełni zasługujące na to miano. W weekend można się załapać na przekąski z grilla: oscypek, kiełbasę albo warzywny szaszłyk.

 

Klubokawiarnia jest świetnym pomysłem na uatrakcyjnienie życia w dzielnicy. Takich niezobowiązujących miejsc, gdzie rano można napić się kawy, a wieczorem piwa albo drinka ze znajomymi przy dobrej muzyce, życzymy sobie również poza Mokotowem. O jeden powód do spacerowania po parku więcej.

 


© KUKBUK 2018